LAJMI I FUNDIT:

Java e Modës në Paris

95 Artikuj

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Yjet
Monica Bellucci duket mahnitëse me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e Maison Margiela në Javën e Modës

Monica Bellucci duket mahnitëse me një fustan të zi, teksa merr pjesë në shfaqjen e Maison Margiela në Javën e Modës

Yjet
Rita Ora shkëlqen me dukjen elegante dhe performancën e saj në Javën e Modës në Paris

Rita Ora shkëlqen me dukjen elegante dhe performancën e saj në Javën e Modës në Paris

Yjet
Rita Ora mahnit me dukjen, e veshur me një kostum të zi derisa shijon Javën e Modës ‘Haute Couture’ në Paris

Rita Ora mahnit me dukjen, e veshur me një kostum të zi derisa shijon Javën e Modës ‘Haute Couture’ në Paris

Yjet
Rita Ora shfaq figurën e saj të pabesueshme me një fustan të zi të tejdukshëm, teksa shijon një natë në Paris

Rita Ora shfaq figurën e saj të pabesueshme me një fustan të zi të tejdukshëm, teksa shijon një natë në Paris

Yjet
Rita Ora dridhet në të ftohtin e Parisit, ndërsa shoqërohet nga e ëma e saj në Javën e Modës

Rita Ora dridhet në të ftohtin e Parisit, ndërsa shoqërohet nga e ëma e saj në Javën e Modës

Yjet
Ava Max “trondit” skenën në spektaklin e ‘Messikas’, në Javën e Modës në Paris

Ava Max “trondit” skenën në spektaklin e ‘Messikas’, në Javën e Modës në Paris

Yjet
Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Flokë dhe stil
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Modë
Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Partneret e Leonardo DiCaprios pushtojnë ‘Chanel’-in: Gigi Hadid dhe Vittoria Ceretti shkëlqyen në Javën e Modës në Paris

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

E dashura e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti shfaq barkun e saj të tonifikuar teksa merr pjesë në Javën e Modës në Paris

Yjet
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

Modë
Vittoria Ceretti mahnit publikun me një fustan të kuq të ndezur në pistën e “Valentino” gjatë Javës së Modës në Paris

Vittoria Ceretti mahnit publikun me një fustan të kuq të ndezur në pistën e “Valentino” gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

Yjet
Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet
Irina Shayk shfaqet joshëse me një fustan të bardhë me korse teksa ecën në pistë për shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Irina Shayk shfaqet joshëse me një fustan të bardhë me korse teksa ecën në pistë për shfaqjen e Javës së Modës në Paris

Yjet
Georgina Rodriguez shfaqet me stil të veçantë në sfilatën e ‘Loewe’ në Javën e Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me stil të veçantë në sfilatën e ‘Loewe’ në Javën e Modës në Paris

Yjet
Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Yjet
Selena Gomez duket e mrekullueshme me një fustan të shkurtër në Javën e Modës në Paris

Selena Gomez duket e mrekullueshme me një fustan të shkurtër në Javën e Modës në Paris

Yjet
Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

Modë
Kylie Jenner merr vëmendje në Javën e Modës në Paris e veshur e tëra në të kuqe

Kylie Jenner merr vëmendje në Javën e Modës në Paris e veshur e tëra në të kuqe

Yjet
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Yjet
Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, shfaqet me fustan të tejdukshëm në Javën e Modës në Paris

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, shfaqet me fustan të tejdukshëm në Javën e Modës në Paris

Yjet