LAJMI I FUNDIT:

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris
Reklama

Selena Gomez vazhdoi paradën e saj të modës së lartë në Paris të hënën, e veshur me një korse të zi Marc Jacobs poshtë një xhakete të shkurtuar Alexander Wang dhe pantallona me bel të lartë.

Këngëtarja e “Single Soon” përshtati veshjen me rripin e argjendtë dhe rrathët shkëlqyes të Mejurit duke lënë flokët e saj të gjatë të zinj në një stil elegant të ndarë në mes.


Gomez, 31 vjeçe, sigurisht që ka rritur lojën e saj të modës ndërsa është jashtë vendit.

Foto: SplashNews.com

Ajo mori pjesë në ndeshjen e futbolli Paris Saint-Germain kundër Olympique de Marseille në stadiumin Parc des Princes me BFF Nicola Peltz dhe Brooklyn Beckham përpara se të shihej më vonë gjatë natës me një burrë misterioz.

Foto: Backgrid

Ndërsa ylli shpesh mund të vërehet me veshje të rehatshme dhe të thjeshta, ajo ka qenë e mbështetur shumë tek stilet me korse që kur ndryshoi stiliste nga Kate Young në Erin Walsh.

Foto: SplashNews.com

Pas VMA-ve në fillim të këtij muaji, ajo madje ndërroi fustanin e saj të kuq mahnitës Oscar de la Renta me një minifustan me korse ngjyrë vjollce për një festë pas.

Foto: SplashNews.com

Është e paqartë se çfarë saktësisht e solli Gomezin në kryeqytetin francez, megjithëse Java e Modës në Paris do të fillojë të hënën dhe do të zgjasë deri më 3 tetor. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori