LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Naomi Campbell shkëlqen në pistën e modës me një bluzë argjendi dhe një fund të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në Paris

Naomi Campbell ndriçoi pistën me një pamje të ndezur në shfaqjen e Alexander McQueen gjatë Javës së Modës në Paris të shtunën.

Supermodelja, 50 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, ndërsa shfaqi pamjen e saj sfiduese ndaj moshës në një pjesë nga koleksioni, shkruan DailyMail.

Rreshti i parë i mbushur me yje, i cili përfshinte Cate Blanchett, Letitia Wright dhe Elle Fanning, u fiksuan teksa Naomi vendosi një dukje mahnitëse.

Nëna e dy fëmijëve dukej e pabesueshme me një bluzë metalike pa rrip që shfaqte një dekolte të thellë.

Gjysma e poshtme dukej si bisht sirene, e cila me të vërtetë e bëri tërë pamjen të dukej mahnitëse.

Një fund me fije përbënte gjysmën e poshtme të ansamblit, duke shfaqur linjat e saj të tonifikuara, ndërsa ajo i dha vetes disa centimetra shtesë në një palë taka argjendi me majë.

Grimi i saj ishte i përsosur, duke nxjerrë në pah mollëzat e saj të larta dhe nofullën e patëmetë, ndërsa flokët e saj të errët vareshin të lirshme pas shpinës.

Pas shfaqjes, ikona e modës shijoi një darkë në Hotel Costes dhe kaloi nëpër një turmë të madhe shikuesish dhe fansash. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Kalo në kategori