LAJMI I FUNDIT:

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti

Kreacioni i modës e bën Penelope Cruz të duket si një vepër arti
(Foto: Corbis)
Reklama

Në kuadër të Javës së Modës në Paris, u pasqyrua edhe promovimi i produkteve të markës franceze Lancome, gjegjësisht të koleksionit ‘Lancome x Louvre’.

Në këtë eveniment morën pjesë shumë personazhe të njohura nga sfera të ndryshme të artit, e më e dalluara prej tyre ishte aktorja spanjolle, Penelope Cruz.


Ajo u shfaq para muzeut të famshëm Louvre, në të zeza, me pjesën e sipërme prej dantelle.

(Foto: Instagram/penelopecruzoficial)

Kreacioni i Penelope fitoi simpatinë e publikut francez, sepse aktores i shkon në çdo mënyrë të mundshme.

Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë
Lexo po ashtu Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë
(Foto: Instagram/penelopecruzoficial)

Kominoshet e përqafuara me shpatulla të hapura, vetëm theksonin bukurinë natyrale që ajo posedon. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/penelopecruzoficial)

(Foto: Instagram/penelopecruzoficial)