LAJMI I FUNDIT:

Izrael

827 Artikuj

Transport falas për shtetasit e Maqedonisë të bllokuar në Izrael

Transport falas për shtetasit e Maqedonisë të bllokuar në Izrael

Maqedonia e Veriut
Kosovë – Izrael: Nga marrëdhëniet politike deri tek ato tregtare

Kosovë – Izrael: Nga marrëdhëniet politike deri tek ato tregtare

Ekonomi
I riu nga Izraeli tregon momentin kur vëllai i tij u rrëmbye nga Hamasi – këtë e mësoi nga një video që ia dërguan

I riu nga Izraeli tregon momentin kur vëllai i tij u rrëmbye nga Hamasi – këtë e mësoi nga një video që ia dërguan

Azia
Lufta në Izrael, Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për viktimat

Lufta në Izrael, Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për viktimat

Shqipëri
Kim Kardashian reagon ndaj luftës Izrael-Palestinë: Zemra ime është e thyer

Kim Kardashian reagon ndaj luftës Izrael-Palestinë: Zemra ime është e thyer

Yjet
Sulmi i Hamasit – gjendet i vdekur regjisori izraelit, Yahav Winner

Sulmi i Hamasit – gjendet i vdekur regjisori izraelit, Yahav Winner

Yjet
Flet shqiptari nga Izraeli: Kemi dhomë sigurie në çdo shtëpi, kur bie alarmi

Flet shqiptari nga Izraeli: Kemi dhomë sigurie në çdo shtëpi, kur bie alarmi

Shqipëri
Ambasadorja Kumbe: Rreth 630 persona të komunitetit shqiptaro-hebraik jetojnë në Izrael

Ambasadorja Kumbe: Rreth 630 persona të komunitetit shqiptaro-hebraik jetojnë në Izrael

Shqipëri
Dwayne Johnson ndan pikëpamjet e tij për luftën Izrael-Palestinë: Lutem për të gjitha jetët e pafajshme

Dwayne Johnson ndan pikëpamjet e tij për luftën Izrael-Palestinë: Lutem për të gjitha jetët e pafajshme

Yjet
Konflikti Palestinë-Izrael, Emina Çunmulaj: Po vdesin shumë njerëz të pafajshëm

Konflikti Palestinë-Izrael, Emina Çunmulaj: Po vdesin shumë njerëz të pafajshëm

Yjet
Lufta mes Izraelit dhe Hamasit: Yjet e famshme që shprehën mbështetjen e tyre përmes rrjeteve sociale

Lufta mes Izraelit dhe Hamasit: Yjet e famshme që shprehën mbështetjen e tyre përmes rrjeteve sociale

Yjet
11 shqiptarë janë sjellë nga Izraeli në Tiranë, fluturimi u organizuar nga Mali Zi

11 shqiptarë janë sjellë nga Izraeli në Tiranë, fluturimi u organizuar nga Mali Zi

Shqipëri
Përlotet kryerabini i Shqipërisë: Do lë 11 fëmijët dhe do nisem për luftë të mbroj Izraelin

Përlotet kryerabini i Shqipërisë: Do lë 11 fëmijët dhe do nisem për luftë të mbroj Izraelin

Shqipëri
Madonna reagon për ngjarjet e fundit në Izrael: Vërtet zemërthyese, imagjinoni sikur kjo të ndodhte me ju

Madonna reagon për ngjarjet e fundit në Izrael: Vërtet zemërthyese, imagjinoni sikur kjo të ndodhte me ju

Yjet
Shqiptarja: Në Izrael çdo shtëpi ka një dhomë të blinduar, ruhemi nga sulmet

Shqiptarja: Në Izrael çdo shtëpi ka një dhomë të blinduar, ruhemi nga sulmet

Shqipëri
Shqipëria solidarizohet me Izraelin, i vendos flamurin në sheshin “Nënë Tereza”

Shqipëria solidarizohet me Izraelin, i vendos flamurin në sheshin “Nënë Tereza”

Shqipëri
Dyzet shqiptarë evakuohen nga Izraeli, mes tyre ka edhe nga Kosova

Dyzet shqiptarë evakuohen nga Izraeli, mes tyre ka edhe nga Kosova

Shqipëri
MPJ: Rritet numri i shtetasve të Maqedonisë në Izrael që kërkojnë ndihmë nga institucionet

MPJ: Rritet numri i shtetasve të Maqedonisë në Izrael që kërkojnë ndihmë nga institucionet

Maqedonia e Veriut
Luftimet mes Hamasit dhe izraelitëve, mbi 650 të vrarë nga të dyja palët

Luftimet mes Hamasit dhe izraelitëve, mbi 650 të vrarë nga të dyja palët

Azia
MPJ Maqedoni: Shtetasit e Maqedonisë në Izrael të respektojnë udhëzimet e organeve të sigurisë

MPJ Maqedoni: Shtetasit e Maqedonisë në Izrael të respektojnë udhëzimet e organeve të sigurisë

Maqedonia e Veriut
Sulmet në Izrael, nuk raportohet për shqiptar të lënduar deri tani

Sulmet në Izrael, nuk raportohet për shqiptar të lënduar deri tani

Shqipëri
Forumi ekonomik Shqipëri-Izrael, Balluku: Jemi ndër vendet më atraktive për biznesin e huaj

Forumi ekonomik Shqipëri-Izrael, Balluku: Jemi ndër vendet më atraktive për biznesin e huaj

Shqipëri
Demiri falenderon eurodeputetin Mandel për angazhimin e tij për Kosovën

Demiri falenderon eurodeputetin Mandel për angazhimin e tij për Kosovën

Kosovë
Shqipëria, Izraeli nënshkruajnë Memorandum Mirëkuptimi në fushën e mbrojtjes dhe të sigurisë

Shqipëria, Izraeli nënshkruajnë Memorandum Mirëkuptimi në fushën e mbrojtjes dhe të sigurisë

Shqipëri