LAJMI I FUNDIT:

Ilda Bejleri

108 Artikuj

Ilda Bejleri publikon fotografi të foshnjës së porsalindur, mësohet gjinia dhe emri

Ilda Bejleri publikon fotografi të foshnjës së porsalindur, mësohet gjinia dhe emri

Yjet
Ilda Bejleri në pritje të fëmijës

Ilda Bejleri në pritje të fëmijës

Po Flitet
Ilda Bejleri e pranon se është në një lidhje dashurie

Ilda Bejleri e pranon se është në një lidhje dashurie

TV / Film
Reagimet e të famshmëve pas tërmeteve të fuqishme në Shqipëri

Reagimet e të famshmëve pas tërmeteve të fuqishme në Shqipëri

Yjet
Ilda Bejleri shfaqet në një pozë tërheqëse

Ilda Bejleri shfaqet në një pozë tërheqëse

Yjet
Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal

Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal

Yjet
Brenda banesës moderne të Ilda Bejlerit

Brenda banesës moderne të Ilda Bejlerit

Yjet
Ilda flet pas largimit nga Supersporti: Nuk po e gjeja veten, dua të bëj gjëra më të bukura

Ilda flet pas largimit nga Supersporti: Nuk po e gjeja veten, dua të bëj gjëra më të bukura

Yjet
Ilda sjell poza të reja nga pushimet

Ilda sjell poza të reja nga pushimet

Muzikë
Ilda Bejleri tërheq sërish vëmendjen me figurën trupore

Ilda Bejleri tërheq sërish vëmendjen me figurën trupore

Yjet
Plas sherri mes Ilda Bejlerit dhe Dritan Shakohoxhës

Plas sherri mes Ilda Bejlerit dhe Dritan Shakohoxhës

Yjet
Pas largimit nga Digitalb, llda Bejleri në një emision të ri televiziv

Pas largimit nga Digitalb, llda Bejleri në një emision të ri televiziv

Po Flitet
Ilda shijon pushimet në Greqi: Kam nevojë për njerëz të rinj, të vjetrit më janë kthyer në fansa

Ilda shijon pushimet në Greqi: Kam nevojë për njerëz të rinj, të vjetrit më janë kthyer në fansa

Yjet
Me helikopter privat drejt ishullit luksoz, Ilda Bejleri sqaron një herë e mirë se ku i gjen paratë

Me helikopter privat drejt ishullit luksoz, Ilda Bejleri sqaron një herë e mirë se ku i gjen paratë

Yjet
Ilda Bejleri: Unë jam më e mirë se ishja jote dhe më e mirë se e ardhshmja

Ilda Bejleri: Unë jam më e mirë se ishja jote dhe më e mirë se e ardhshmja

Yjet
Këto janë moderatoret më atraktive të sportit shqiptar

Këto janë moderatoret më atraktive të sportit shqiptar

Yjet
Pranoi një mesazh nga e ëma, Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit

Pranoi një mesazh nga e ëma, Ilda Bejleri përlotet në mes të emisionit

Yjet
Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova

Ilda Bejleri për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri”: Kam prejardhje nga Gjakova

Yjet
Ilda Bejleri shfaqet atraktive në të zezë

Ilda Bejleri shfaqet atraktive në të zezë

Yjet
Shaqiri “uron” Ilda Bejlerin për ditëlindje me një pëlqim fotografie

Shaqiri “uron” Ilda Bejlerin për ditëlindje me një pëlqim fotografie

Po Flitet
Ilda Bejleri thotë se Viola Spiro nuk i mungon fare nga prezantueset e larguara prej DigitAlb

Ilda Bejleri thotë se Viola Spiro nuk i mungon fare nga prezantueset e larguara prej DigitAlb

Po Flitet
Mediumi francez shkruan për bukurinë e Ilda Bejlerit

Mediumi francez shkruan për bukurinë e Ilda Bejlerit

Yjet
Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Sa paguhen të famshmit shqiptar në Instagram?

Yjet
Ilda Bejleri mahnit nga plazhi, tregon linjat në bikini

Ilda Bejleri mahnit nga plazhi, tregon linjat në bikini

Po Flitet