LAJMI I FUNDIT:

Ilda Bejleri në pritje të fëmijës

Ilda Bejleri në pritje të fëmijës
(Foto: Instagram/ildabejleri)
Reklama

Njëra prej moderatoreve të njohura shqiptare, Ilda Bejleri, është në pritjen e ëmbël.

Tash e një kohë qarkullojnë thashetheme se bukuroshja është shtatzënë, ndërsa ka zgjedhur ta konfirmojë përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.


Ilda ka postuar një imazh, në të cilin ka pozuar para pishinës duke treguar kështu barkun e rritur.

(Foto: Instagram/ildabejleri)

Ajo mban në dorë një gotë të mbushur me pije, ndërsa për të shuar kureshtjen, në përshkrim ka sqaruar se është thjesht një limonadë rozë.

Ilda Bejleri e pranon se është në një lidhje dashurie
Lexo po ashtu Ilda Bejleri e pranon se është në një lidhje dashurie

Poshtë fotografisë së publikuar, prezantuesja sportive ka marrë pëlqime dhe urime të shumta nga fansat, por edhe nga personalitete të njohura.

Moderatorja gjithmonë ka preferua të mos flasë për jetën e saj private, ndërsa dy vite më parë kishte pranuar se ishte në një lidhje, por nuk e ka treguar identitetin e mashkullit që ia ka rrëmbyer zemrën. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/ildabejleri)

Në trend Magazina

Më shumë
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes dhe e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori