Ilda Bejleri është një prej prezantueseve më atraktive shqiptare, ndërsa është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në Instagram, me të cilën ndan imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj.

Të gjitha lajmet nga Ilda Bejleri Të gjitha lajmet nga Ilda Bejleri

Dhe derisa jemi në sezonin e verës, edhe ajo është përfshirë në trendin e publikimit të fotografive me bikini.

Prezantuesja shqiptare është duke pushuar në Greqi, nga ku ka postuar imazhe që nuk e lënë askënd indiferent.

Me kapelën e kapitenit dhe me kostum larjeje, Ilda e ka shfrytëzuar një thënie të Maria Callas: “Mos më fol mua për rregullat, shpirt. Kudo që qëndroj, unë i bëj vet rregullat. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Happy girls are the prettiest ..❤️

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on Aug 9, 2019 at 6:42am PDT