LAJMI I FUNDIT:

Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal

Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal
Ilda Bejleri (Foto: Instagram)

Është njëra nga prezantueset më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot.

Fjala është për Ilda Bejlerin, e cila gjatë kësaj kohe u përfol tejet shumë për largimin e saj nga ‘DigitAlb’ dhe natyrisht se edhe për jetën luksoze, të cilën e ekspozon vazhdimisht në rrjetet sociale.


Ndërkaq tani, ajo do e ketë një tjetër burim të ardhurash përpos familjes, pasi së fundmi bëri të ditur se ka hapur biznes të sajin personal, që ka të bëjë me një qendër estetike/relaksuese.

Krahas këtij biznesi, e njëjta ushtron edhe profesionin e prezantueses prej vitesh dhe tashmë ka nisur moderimin tek “Procesit Sportiv”.

Ilda flet pas largimit nga Supersporti: Nuk po e gjeja veten, dua të bëj gjëra më të bukura
Lexo po ashtu Ilda flet pas largimit nga Supersporti: Nuk po e gjeja veten, dua të bëj gjëra më të bukura

Ilda javë më parë tregoi arsyen e largimit nga Supersporti, duke thënë se nuk po e gjente veten dhe se duhet të punojë për gjëra më të bukura.

Sido që të jetë, Bejleri vazhdon të mbetet një nga prezantueset më të dashura dhe më seksi shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Classic beauty #elisabethtaylor

A post shared by IL_SPA (@il_spa_center) on Sep 18, 2019 at 3:21am PDT