LAJMI I FUNDIT:

Harry Styles

122 Artikuj

Ndonëse fiton miliona nga muzika, la vetëm pesë dollarë bakshish – Harry Styles kritikohet nga fansat

Ndonëse fiton miliona nga muzika, la vetëm pesë dollarë bakshish – Harry Styles kritikohet nga fansat

Yjet
Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Muzikë
10 dukjet më të mira të të famshmëve në tapetin e kuq të vitit 2023

10 dukjet më të mira të të famshmëve në tapetin e kuq të vitit 2023

Lavdije Rexhepi
Harry Styles po ‘jeton’ në një hotel luksoz me të dashurën Taylor Russell, ku për një natë paguan 2500 euro

Harry Styles po ‘jeton’ në një hotel luksoz me të dashurën Taylor Russell, ku për një natë paguan 2500 euro

Yjet
Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Emily Ratajkowski mban fustanin e saj të kuq teksa i rrëshqet poshtë trupit të saj në Javën e Modës në Paris

Yjet
Harry Styles tregon trupin e tij muskuloz dhe të mbushur me tatuazhe gjatë një zhytje në pellg

Harry Styles tregon trupin e tij muskuloz dhe të mbushur me tatuazhe gjatë një zhytje në pellg

Yjet
Harry Styles konfirmon lidhjen me aktoren Taylor Russell

Harry Styles konfirmon lidhjen me aktoren Taylor Russell

Yjet
Harry Styles ngushton veshjen te zona intime në mënyrë që të marrë sa më shumë nxirje të barabartë nga dielli në të gjithë trupin

Harry Styles ngushton veshjen te zona intime në mënyrë që të marrë sa më shumë nxirje të barabartë nga dielli në të gjithë trupin

Yjet
Turneu i Harry Styles renditet në mesin e 10-të më të mirëve të të gjitha kohërave, me mbi 500 milionë euro fitim

Turneu i Harry Styles renditet në mesin e 10-të më të mirëve të të gjitha kohërave, me mbi 500 milionë euro fitim

Muzikë
Harry Styles përflitet për një romancë të re me aktoren Taylor Russell

Harry Styles përflitet për një romancë të re me aktoren Taylor Russell

Yjet
Edhe Harry Styles goditet me objekt fluturues në fytyrë nga fansat gjatë koncertit në Vjenë

Edhe Harry Styles goditet me objekt fluturues në fytyrë nga fansat gjatë koncertit në Vjenë

Yjet
Harry Styles fton tre refugjatë ukrainas për të parë koncertin e tij në Poloni

Harry Styles fton tre refugjatë ukrainas për të parë koncertin e tij në Poloni

Yjet
Bëhet viral momenti kur Harry Styles e ndalon koncertin për të këshilluar fansen që të braktisë të dashurin që e tradhtoi

Bëhet viral momenti kur Harry Styles e ndalon koncertin për të këshilluar fansen që të braktisë të dashurin që e tradhtoi

Yjet
Harry Styles flitet për një romancë me modelen e “Victoria’s Secret”, Candice Swanepoel

Harry Styles flitet për një romancë me modelen e “Victoria’s Secret”, Candice Swanepoel

Po Flitet
Will Ferrell theu tavolinën në emisionin e popullarizuar dhe i bleu mbetjet

Will Ferrell theu tavolinën në emisionin e popullarizuar dhe i bleu mbetjet

Yjet
Harry Styles thotë se grupi “One Direction” mund të ribashkohen në të ardhmen

Harry Styles thotë se grupi “One Direction” mund të ribashkohen në të ardhmen

Yjet
Emily Ratajkowski nuk priste që puthja me Harry Styles të bëhej virale, thotë se ndihet keq për Olivia Wilde

Emily Ratajkowski nuk priste që puthja me Harry Styles të bëhej virale, thotë se ndihet keq për Olivia Wilde

Yjet
Emily Ratajkowski flet për puthjen në publik me Harry Styles: Ndonjëherë gjërat thjesht ndodhin

Emily Ratajkowski flet për puthjen në publik me Harry Styles: Ndonjëherë gjërat thjesht ndodhin

Yjet
Emily Ratajkowski dhe Harry Styles janë takuar fshehurazi për rreth dy muaj

Emily Ratajkowski dhe Harry Styles janë takuar fshehurazi për rreth dy muaj

Yjet
Një lidhje e re dashurie – Harry Styles dhe Emily Ratajkowski shfaqen duke shkëmbyer puthje pasiononte rrugëve të Tokios

Një lidhje e re dashurie – Harry Styles dhe Emily Ratajkowski shfaqen duke shkëmbyer puthje pasiononte rrugëve të Tokios

Yjet
Pak muaj pas ndarjes nga Olivia Wilde, Harry Styles flitet për një romancë të re

Pak muaj pas ndarjes nga Olivia Wilde, Harry Styles flitet për një romancë të re

Po Flitet
Një gjest i pazakontë – Harry Styles vodhi vëmendjen në një koncert në Australi duke pirë nga një këpucë

Një gjest i pazakontë – Harry Styles vodhi vëmendjen në një koncert në Australi duke pirë nga një këpucë

Yjet
Brit Awards 2023 shpall fituesit

Brit Awards 2023 shpall fituesit

Muzikë
As vet s’e besoi: Momenti befasues kur këngëtarja 73-vjeçare jo shumë e njohur mundi emra si Beyonce, Taylor Swift dhe Adele në ‘Grammy Awards’

As vet s’e besoi: Momenti befasues kur këngëtarja 73-vjeçare jo shumë e njohur mundi emra si Beyonce, Taylor Swift dhe Adele në ‘Grammy Awards’

Muzikë