LAJMI I FUNDIT:
Harry Maguire

Harry Maguire

285 Artikuj

Info

Maguire është anglez i lindur 5 mars të vitit 1993

“Jam thjesht i shkatërruar, do ta mbështesë Anglinë” – Maguire reagon pasi nuk u zgjodh për Euro 2024

“Jam thjesht i shkatërruar, do ta mbështesë Anglinë” – Maguire reagon pasi nuk u zgjodh për Euro 2024

Përfaqësueset
Dy yje të Anglisë largohen nga grumbullimi, vendim që nuk pritej nga Southgate

Dy yje të Anglisë largohen nga grumbullimi, vendim që nuk pritej nga Southgate

Përfaqësueset
Milan synon ta përforcojë mbrojtjen – dy emra nga Liga Premier mund të bëhen pjesë e tyre

Milan synon ta përforcojë mbrojtjen – dy emra nga Liga Premier mund të bëhen pjesë e tyre

Serie A
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Ndërkombëtare
Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Përfaqësueset
Onana tregon katër lojtarët e Man Utd që duhet të pranojnë kritika pas sezonit katastrofal

Onana tregon katër lojtarët e Man Utd që duhet të pranojnë kritika pas sezonit katastrofal

Premier League
Man Utd është gati të shesë katër yje nëse nuk pranojnë shkurtime pagash

Man Utd është gati të shesë katër yje nëse nuk pranojnë shkurtime pagash

Premier League
Harry Maguire vendos rekord historik në Ligën Premier me golin kundër Sheffield

Harry Maguire vendos rekord historik në Ligën Premier me golin kundër Sheffield

Premier League
Man Utd ofron kartonin e Maguire dhe para për transferimin e top yllit brazilian

Man Utd ofron kartonin e Maguire dhe para për transferimin e top yllit brazilian

Premier League
Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Fulham me një gol në ‘frymën e fundit’ merr tri pikë në udhëtim ndaj Manchester United

Premier League
Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Man Utd po përgatitet për revolucion në verë, Varane dhe Casemiro dy nga shumë të larguarit

Premier League
Manchester United planifikon shitjen e dy mbrojtësve në janar

Manchester United planifikon shitjen e dy mbrojtësve në janar

Premier League
Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Ndërkombëtare
Ten Hag konfirmon se pesë lojtarë do të kthehen nga lëndimet muajin e ardhshëm

Ten Hag konfirmon se pesë lojtarë do të kthehen nga lëndimet muajin e ardhshëm

Premier League
Ten Hag konfirmon se Rashford mund të luaj ndaj Liverpoolit, por jo edhe Maguire

Ten Hag konfirmon se Rashford mund të luaj ndaj Liverpoolit, por jo edhe Maguire

Premier League
Në verë i padëshiruar, tani Harry Maguire zgjidhet lojtari i muajit në Ligën Premier

Në verë i padëshiruar, tani Harry Maguire zgjidhet lojtari i muajit në Ligën Premier

Premier League
Deputeti ganez bëri një tallje dhe nënçmim publik me Maguiren muaj më parë – vjen reagimi i anglezit

Deputeti ganez bëri një tallje dhe nënçmim publik me Maguiren muaj më parë – vjen reagimi i anglezit

Premier League
Ten Hag me fjalë të mëdha për paraqitjet e Harry Maguire

Ten Hag me fjalë të mëdha për paraqitjet e Harry Maguire

Premier League
“Ti nuk je kapiteni i duhur”, David De Gea ka reaguar pas golit të Bruno Fernandes në minutat e fundit ndaj Fulhamit

“Ti nuk je kapiteni i duhur”, David De Gea ka reaguar pas golit të Bruno Fernandes në minutat e fundit ndaj Fulhamit

Premier League
Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Liga e Kampionëve
“Harry Maguire po dominon”- Trajneri i Man Utd shpjegon se çfarë i pëlqente në paraqitjen e mbrojtësit  kundër Sheffieldit

“Harry Maguire po dominon”- Trajneri i Man Utd shpjegon se çfarë i pëlqente në paraqitjen e mbrojtësit kundër Sheffieldit

Premier League
Nuk mundën ta shisnin Harry Maguiren, United dështoi të nënshkruante me mbrojtësin francez

Nuk mundën ta shisnin Harry Maguiren, United dështoi të nënshkruante me mbrojtësin francez

Premier League
West Ham mbetet i interesuar për Maguire, pranon të nënshkruajë me të me një kusht

West Ham mbetet i interesuar për Maguire, pranon të nënshkruajë me të me një kusht

Premier League
“Nuk varet nga unë”, Maguire zbulon se si dështoi largimi i tij nga Man Utd

“Nuk varet nga unë”, Maguire zbulon se si dështoi largimi i tij nga Man Utd

Premier League