LAJMI I FUNDIT:

Hani i Elezit

131 Artikuj

Gruaja rrihet nga burri dhe djali i saj në Han të Elezit

Gruaja rrihet nga burri dhe djali i saj në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Arrestohet një zyrtar doganor në Han të Elezit, dyshohet për keqpërdorim të detyrës

Arrestohet një zyrtar doganor në Han të Elezit, dyshohet për keqpërdorim të detyrës

Kosovë
Sekuestrohen mbi 7 mijë kilogram mjaltë pa origjinë në rajonin e Ferizajt

Sekuestrohen mbi 7 mijë kilogram mjaltë pa origjinë në rajonin e Ferizajt

Kosovë
Në pikëkalimin kufitar Hani i Elezit parandalohet kontrabandimi i arit

Në pikëkalimin kufitar Hani i Elezit parandalohet kontrabandimi i arit

Kosovë
Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një shtetase e Moldavisë në Han të Elezit

Sulmohet seksualisht një shtetase e Moldavisë në Han të Elezit

Kronika e Zezë
KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

Kosovë
Debati për Byronë shtetërore, helmimet nga uji në Han të Elezit dhe deklarata e ambasadores franceze për liberalizimin e vizave – top lajmet e javës

Debati për Byronë shtetërore, helmimet nga uji në Han të Elezit dhe deklarata e ambasadores franceze për liberalizimin e vizave – top lajmet e javës

Besnike Salihu
Ujë i pakontrolluar rrjedh në krojet e qytetarëve të Kosovës

Ujë i pakontrolluar rrjedh në krojet e qytetarëve të Kosovës

Kosovë
Helmimet nga uji në Han të Elezit, nga analizat e kryera janë gjetur baktere të gjalla si Streptokoku dhe Escherichia coli

Helmimet nga uji në Han të Elezit, nga analizat e kryera janë gjetur baktere të gjalla si Streptokoku dhe Escherichia coli

Kosovë
Helmimi nga uji në Han të Elezit, që nga e diela 217 pacientë kanë kërkuar ndihmë mjekësore – policia thotë se rasti po hetohet

Helmimi nga uji në Han të Elezit, që nga e diela 217 pacientë kanë kërkuar ndihmë mjekësore – policia thotë se rasti po hetohet

Jehona Hulaj
“Ekipet mjekësore kanë vizituar 200 pacientë”, MSh jep detaje për rastin e helmimit në Han të Elezit

“Ekipet mjekësore kanë vizituar 200 pacientë”, MSh jep detaje për rastin e helmimit në Han të Elezit

Kosovë
Krasniqi viziton Hanin e Elezit, ofron mbështetjen e Qeverisë pas dyshimeve për helmim të ujit

Krasniqi viziton Hanin e Elezit, ofron mbështetjen e Qeverisë pas dyshimeve për helmim të ujit

Kosovë
Helmimet nga uji i pijes në Kaçanik, bie numri i qytetarëve që po kërkojnë ndihmë mjekësore

Helmimet nga uji i pijes në Kaçanik, bie numri i qytetarëve që po kërkojnë ndihmë mjekësore

Jehona Hulaj
Helmimi i qytetarëve në Han të Elezit e Kaçanik, MSH furnizon me barna QKMF-të në këto komuna

Helmimi i qytetarëve në Han të Elezit e Kaçanik, MSH furnizon me barna QKMF-të në këto komuna

Kosovë
IKSHPK jep detaje për helmimin në Han të Elezit, rekomandon që uji të vlohet para përdorimit

IKSHPK jep detaje për helmimin në Han të Elezit, rekomandon që uji të vlohet para përdorimit

Kosovë
Rreth 120 persona helmohen në Han të Elezit, shkaktar dyshohet të jetë uji i pijshëm

Rreth 120 persona helmohen në Han të Elezit, shkaktar dyshohet të jetë uji i pijshëm

Meridiana Statovci
Në punëtorinë e tij gjen fishekë, gëzhoja e predha – Policia heton rastin në Han të Elezit

Në punëtorinë e tij gjen fishekë, gëzhoja e predha – Policia heton rastin në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Policia ndalon kontrabandimin e 24 deshëve në Kaçanik

Policia ndalon kontrabandimin e 24 deshëve në Kaçanik

Kronika e Zezë
Parandalohet një rast i hyrjes ilegale të migrantëve palestinezë në vendin tonë

Parandalohet një rast i hyrjes ilegale të migrantëve palestinezë në vendin tonë

Kosovë
Policia kufitare ndalon katër sirianë ilegalë dhe konfiskon mallra të kontrabanduara

Policia kufitare ndalon katër sirianë ilegalë dhe konfiskon mallra të kontrabanduara

Siguri
Në Han të Elezit, polici i Maqedonisë ua kërkon 20-30 euro ryshfet pasagjerëve shqiptarë për ta kaluar kufirin

Në Han të Elezit, polici i Maqedonisë ua kërkon 20-30 euro ryshfet pasagjerëve shqiptarë për ta kaluar kufirin

Shqipëri
Arrestohen dy persona në Han të Elezit, dyshohet se vodhën rreth 200 litra naftë

Arrestohen dy persona në Han të Elezit, dyshohet se vodhën rreth 200 litra naftë

Kronika e Zezë
Aliu: Me shpronësim të pronave është zhbllokuar terminali doganor në Han të Elezit

Aliu: Me shpronësim të pronave është zhbllokuar terminali doganor në Han të Elezit

Të Tjera