LAJMI I FUNDIT:

Grimi

460 Artikuj

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Grim
Pse nuk duhet të fleni kurrë me ‘make-up’?

Pse nuk duhet të fleni kurrë me ‘make-up’?

Bukuri dhe Kujdes
Ky grim viral ju shkon të gjitha vajzave, nëse dëshironi të transformoheni duhet ta provoni me patjetër

Ky grim viral ju shkon të gjitha vajzave, nëse dëshironi të transformoheni duhet ta provoni me patjetër

Bukuri dhe Kujdes
Si të dukeni bukur pa vendosur grim

Si të dukeni bukur pa vendosur grim

Bukuri dhe Kujdes
Vaji i bajameve: A mund ta përdorim këtë produkt natyral për të hequr grimin?

Vaji i bajameve: A mund ta përdorim këtë produkt natyral për të hequr grimin?

Grim
Gabimet për shkak të të cilave pudra rregullisht bie nga fytyra

Gabimet për shkak të të cilave pudra rregullisht bie nga fytyra

Grim
Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t’i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t’i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Grim
Vlogerja e njohur që ndiqet nga miliona njerëz në TikTok, lyhet si vajzat shqiptare

Vlogerja e njohur që ndiqet nga miliona njerëz në TikTok, lyhet si vajzat shqiptare

Interesante
Të famshmet na mbushin mendjen të shtojmë më shumë tone blu në grimin tonë

Të famshmet na mbushin mendjen të shtojmë më shumë tone blu në grimin tonë

Grim
E vërtetuar shkencërisht: Pse gratë që nuk bëjnë grim janë të lumtura dhe të kënaqura?

E vërtetuar shkencërisht: Pse gratë që nuk bëjnë grim janë të lumtura dhe të kënaqura?

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Çmimet Emmy zbuluan trendin e grimit dhe buzëkuqit që do e shihni kudo këtë vit

Çmimet Emmy zbuluan trendin e grimit dhe buzëkuqit që do e shihni kudo këtë vit

Grim
Në cilën orë jeni më të bukura?

Në cilën orë jeni më të bukura?

Estetikë
Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Grim
Për natën e ndërrimit të viteve: Frymëzohuni me ngjyrat neon të viteve tetëdhjetë

Për natën e ndërrimit të viteve: Frymëzohuni me ngjyrat neon të viteve tetëdhjetë

Grim
Si të keni buzë si J.Lo: Diva latine tregon sekretin e aplikimit të buzëkuqit

Si të keni buzë si J.Lo: Diva latine tregon sekretin e aplikimit të buzëkuqit

Bukuri dhe Kujdes
Truku që përdor Hailey Bieber për mollëzat gjatë ditëve të ftohta

Truku që përdor Hailey Bieber për mollëzat gjatë ditëve të ftohta

Grim
Një këshillë e Victoria Beckham-it për buzët e plota: Një truk që çdo femër duhet ta dijë

Një këshillë e Victoria Beckham-it për buzët e plota: Një truk që çdo femër duhet ta dijë

Grim
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Karriera
Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Pamela Anderson vazhdon me braktisjen e ‘normave’ të vendosura të bukurisë – parakaloi pa makijazh në tepihun e kuq

Grim
Shatë ide ku të frymëzoheni për penelin më të bukur të syve

Shatë ide ku të frymëzoheni për penelin më të bukur të syve

Grim
Grim perfekt për vajzat që bartin shami

Grim perfekt për vajzat që bartin shami

Grim
Rrallë mund të shihet me dukje të tillë – pasanikja e famshme shfaqet pa grim dhe me veshje të rëndomtë

Rrallë mund të shihet me dukje të tillë – pasanikja e famshme shfaqet pa grim dhe me veshje të rëndomtë

Bukuri dhe Kujdes
Ja se si të aplikoni korrektorin nëse keni sy të thellë

Ja se si të aplikoni korrektorin nëse keni sy të thellë

Grim