LAJMI I FUNDIT:

Vlogerja e njohur që ndiqet nga miliona njerëz në TikTok, lyhet si vajzat shqiptare

Vlogerja e njohur që ndiqet nga miliona njerëz në TikTok, lyhet si vajzat shqiptare

Influencerja e njohur, @lala_sadii iu është përgjigjur ndjekësve të saj shqiptarë për të bërë një make-up sikurse të vajzave shqiptare.

Pas kërkesës nga një përdorues në TikTok, vlogerja e njohur në rrjetet sociale nuk ‘ia prishi qefin”, transmeton Telegrafi.

“Më kërkuat që të bëj një grim sikurse të shqiptarëve dhe kjo është ajo që po bëjë”, thotë ajo në videon e saj në TikTok.

@lala_sadii Replying to @𝙼𝚊𝚕𝚒𝚋𝚞 get ready with me to go…THIRDWHEELING😃✨💅 #foryou #thirdwheel #date #grwm #makeup #albanian ♬ original sound – Lala

“Kam hulumtuar për grimin që e bëjnë shqiptaret, dhe kam parë se shumica prej tyre i bëjnë sytë me ‘llajner’ të kaltërt”.

Vlogerja lala_saddi është mjaft e njohur në rrjetet sociale për videot që bën duke u grimosur, vetëm në TikTok ajo ka mbi 21 milionë përdorues.


Në trend Fun

Më shumë
Policia u befasua nga kanguri në parkun e Teksasit

Policia u befasua nga kanguri në parkun e Teksasit

Fun
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Çifti nga Britania shpenzojnë mbi 15 mijë euro për tortën e tyre të dasmës

Çifti nga Britania shpenzojnë mbi 15 mijë euro për tortën e tyre të dasmës

Interesante
Apartamenti

Apartamenti "më i vogël në New York" nuk përmban as banjë e as kuzhinë, por qiraja e tij është mbi 1,000 euro

Interesante
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Kalo në kategori