LAJMI I FUNDIT:

Graham Potter

107 Artikuj

Liverpooli do ta bëjë Arne Slot, trajnerin e katërt më të shtrenjtë në histori të futbollit

Liverpooli do ta bëjë Arne Slot, trajnerin e katërt më të shtrenjtë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Ajaxi pas një sezoni të dobët duket se ka gjetur trajnerin që do t’i rikthejë në krye, – ish-trajneri i Chelseat në krye të listës

Ajaxi pas një sezoni të dobët duket se ka gjetur trajnerin që do t’i rikthejë në krye, – ish-trajneri i Chelseat në krye të listës

Ligat tjera
Ten Hag e ka të pasigurt vendin, Jim Ratcliffe ka tre emra në listë për postin e trajnerit te Man Utd

Ten Hag e ka të pasigurt vendin, Jim Ratcliffe ka tre emra në listë për postin e trajnerit te Man Utd

Premier League
Manchester United fillon kontaktet e para me Potter, presioni mbi Ten Hag po rritet

Manchester United fillon kontaktet e para me Potter, presioni mbi Ten Hag po rritet

Premier League
A është me të vërtetë Man United i interesuar për Graham Potter? 

A është me të vërtetë Man United i interesuar për Graham Potter? 

Premier League
Renditën pesë kandidatët më të mundshëm për të zëvendësuar Erik ten Hag te Man Utd

Renditën pesë kandidatët më të mundshëm për të zëvendësuar Erik ten Hag te Man Utd

Premier League
Duke synuar lojtarë të Chelseat dhe Brightonit – si do të rreshtohej Man United me Potterin si trajner

Duke synuar lojtarë të Chelseat dhe Brightonit – si do të rreshtohej Man United me Potterin si trajner

Premier League
Graham Potter mund të marrë drejtimin e Man United, por me dy kushte

Graham Potter mund të marrë drejtimin e Man United, por me dy kushte

Premier League
Zbulohen emrat e tre trajnerëve favoritë për të pasuar Garcian te Napoli

Zbulohen emrat e tre trajnerëve favoritë për të pasuar Garcian te Napoli

Serie A
Pesë trajnerët që mund të zëvendësojnë Ten Hagun te Man United

Pesë trajnerët që mund të zëvendësojnë Ten Hagun te Man United

Premier League
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat – fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat – fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League