LAJMI I FUNDIT:

Grabitje e armatosur

299 Artikuj

Grabitje e armatosur në një këmbimore në Ferizaj – hajni dyshohet se mori rreth 30 mijë euro

Grabitje e armatosur në një këmbimore në Ferizaj – hajni dyshohet se mori rreth 30 mijë euro

Kronika e Zezë
Duke kërcënuar me kallashnikov, kishte grabitur stoli ari dhe para të gatshme në Rahovec, arrestohet dhe i sekuestrohet arma

Duke kërcënuar me kallashnikov, kishte grabitur stoli ari dhe para të gatshme në Rahovec, arrestohet dhe i sekuestrohet arma

Kronika e Zezë
Kërcënoi me thikë dhe mori 600 euro në një barnatore në Prishtinë, gjykata ia cakton 30 ditë paraburgim

Kërcënoi me thikë dhe mori 600 euro në një barnatore në Prishtinë, gjykata ia cakton 30 ditë paraburgim

Drejtësi
Grabitet me armë një market në Kavajë

Grabitet me armë një market në Kavajë

Shqipëri
E ndaluan dy persona me armë dhe të maskuar – ia morën paratë dhe ikën, Policia heton rastin në Mitrovicë

E ndaluan dy persona me armë dhe të maskuar – ia morën paratë dhe ikën, Policia heton rastin në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Grabitën një pompë derivatesh dje në Prishtinë, sot i arreston Polica

Grabitën një pompë derivatesh dje në Prishtinë, sot i arreston Polica

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në një market në Ferizaj

Grabitje e armatosur në një market në Ferizaj

Kronika e Zezë
Gjashtë persona hyjnë në banesën e një ukrainase në Prishtinë dhe ia marrin mbi 15 mijë euro

Gjashtë persona hyjnë në banesën e një ukrainase në Prishtinë dhe ia marrin mbi 15 mijë euro

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në Prizren

Grabitje e armatosur në Prizren

Kronika e Zezë
Edhe nga dy muaj paraburgim për të arrestuarit për grabitjen në Suharekë

Edhe nga dy muaj paraburgim për të arrestuarit për grabitjen në Suharekë

Drejtësi
Grabitje e armatosur në Prishtinë në një pompë derivatesh

Grabitje e armatosur në Prishtinë në një pompë derivatesh

Kronika e Zezë
Të arrestuarit për grabitjen në Suharekë, hetohen edhe për atë në Ferizaj

Të arrestuarit për grabitjen në Suharekë, hetohen edhe për atë në Ferizaj

Drejtësi
Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Kaçanik

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve në Kaçanik

Kronika e Zezë
Pse po ndodhin grabitjet e armatosura në mes të ditës në Kosovë? – flasin hetuesit e juristët

Pse po ndodhin grabitjet e armatosura në mes të ditës në Kosovë? – flasin hetuesit e juristët

Siguri
Mbi 40 mijë euro dyshohet se u vodhën sot në grabitjen e armatosur në Prishtinë

Mbi 40 mijë euro dyshohet se u vodhën sot në grabitjen e armatosur në Prishtinë

Kosovë
Grabitje e armatosur në Prishtinë

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Kronika e Zezë
Grabitja e armatosur në Suharekë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Korab Gashit

Grabitja e armatosur në Suharekë, Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Korab Gashit

Kronika e Zezë
Kalimtari i rastit filmon grabitjen e furgonit që transportonte para në Brazil, sulmuesit kapin rojet – për të marrë paratë hodhën në erë mjetin

Kalimtari i rastit filmon grabitjen e furgonit që transportonte para në Brazil, sulmuesit kapin rojet – për të marrë paratë hodhën në erë mjetin

Amerika Latine
Grabitje e armatosur në Lipjan

Grabitje e armatosur në Lipjan

Kronika e Zezë
Grabitje me armë në Tiranë, qëllohet në drejtim të policisë

Grabitje me armë në Tiranë, qëllohet në drejtim të policisë

Shqipëri
Grabitje e armatosur në Ferizaj

Grabitje e armatosur në Ferizaj

Kosovë
Deklarata në gjykatë e Leutrim Cakollit – i dyshuar për grabitjen në Suharekë

Deklarata në gjykatë e Leutrim Cakollit – i dyshuar për grabitjen në Suharekë

Drejtësi
Fjalët e Besart Istrefit në gjykatë – i dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Fjalët e Besart Istrefit në gjykatë – i dyshuar për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Drejtësi
Nga një muaj paraburgim katër të dyshuarve për grabitjen e armatosur në Suharekë

Nga një muaj paraburgim katër të dyshuarve për grabitjen e armatosur në Suharekë

Kosovë