LAJMI I FUNDIT:

Gleison Bremer

42 Artikuj

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Notat e lojtarëve në derbin Juventus 4-2 Torino: Bremer më i miri në fushë

Serie A
Juventusi eliminon Lazion dhe lë takim me Interin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Juventusi eliminon Lazion dhe lë takim me Interin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Ndërkombëtare
Juventusi merr lajme të mira, i kthehen tre lojtarët kryesorë për derbin ndaj Interit

Juventusi merr lajme të mira, i kthehen tre lojtarët kryesorë për derbin ndaj Interit

Serie A
Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Serie A
Mësohet se sa do të mungojë Bremer te Juventusi

Mësohet se sa do të mungojë Bremer te Juventusi

Serie A
Allegri jep një mendim të sinqertë për transferimet e Juventusit

Allegri jep një mendim të sinqertë për transferimet e Juventusit

Serie A
Bremer për tifozët e Torinos: Kurrë nuk kam thënë se nuk do të bashkohem me Juventusin, futbolli është puna ime

Bremer për tifozët e Torinos: Kurrë nuk kam thënë se nuk do të bashkohem me Juventusin, futbolli është puna ime

Serie A
Bonucci flet për ardhjet e reja te Juventusi: Me fat që kemi Pogban dhe Di Marian, Bremer zëvendësim i duhur për De Ligt

Bonucci flet për ardhjet e reja te Juventusi: Me fat që kemi Pogban dhe Di Marian, Bremer zëvendësim i duhur për De Ligt

Serie A
Transferimet më të mëdha që kanë ndodhur në këtë javë dhe mund t’iu kenë ikur

Transferimet më të mëdha që kanë ndodhur në këtë javë dhe mund t’iu kenë ikur

Ndërkombëtare
U cilësua ‘vjedhje’ ndaj Interit, drejtori i Juventusit flet për transferimin e Bremerit

U cilësua ‘vjedhje’ ndaj Interit, drejtori i Juventusit flet për transferimin e Bremerit

Serie A
Bremer merr numrin e legjendës së Juventusit dhe flet si lojtar i tyre: Jam këtu për të fituar, nuk kisha dyshime se cilin klub ta zgjidhja

Bremer merr numrin e legjendës së Juventusit dhe flet si lojtar i tyre: Jam këtu për të fituar, nuk kisha dyshime se cilin klub ta zgjidhja

Serie A
Zyrtare: Gleison Bremer lojtar i Juventusit

Zyrtare: Gleison Bremer lojtar i Juventusit

Serie A
Bremer arrin për teste mjekësore para transferimit te Juventusi

Bremer arrin për teste mjekësore para transferimit te Juventusi

Serie A
A ishte kjo vjedhja e vitit: Si ia mori Juventusi nga dora Interit mbrojtësin Bremer

A ishte kjo vjedhja e vitit: Si ia mori Juventusi nga dora Interit mbrojtësin Bremer

Serie A
Interi mbetet duarthatë, Juventusi dhe Torino arrijnë marrëveshje për Gleison Bremer

Interi mbetet duarthatë, Juventusi dhe Torino arrijnë marrëveshje për Gleison Bremer

Serie A
Juventusi po ia merr Interit, Bremerin nga dora

Juventusi po ia merr Interit, Bremerin nga dora

Serie A
Interi përshpejton për Bremerin për të shmangur rrezikun nga Juventusi

Interi përshpejton për Bremerin për të shmangur rrezikun nga Juventusi

Serie A
Inzaghi paralajmëron zyrtarizimin e Bremer te Interi

Inzaghi paralajmëron zyrtarizimin e Bremer te Interi

Serie A
Interi e mbyll në fillim të javës së ardhme marrëveshjen për Bremer

Interi e mbyll në fillim të javës së ardhme marrëveshjen për Bremer

Serie A
Juventusi pret ofertën e përmirësuar të Bayernit për De Ligt, sfidon Interin për Bremer

Juventusi pret ofertën e përmirësuar të Bayernit për De Ligt, sfidon Interin për Bremer

Serie A
Dështuan me Koulibalyn, por Juventusi lidhet me gjashtë emra të njohur për ta pasuar Chiellinin

Dështuan me Koulibalyn, por Juventusi lidhet me gjashtë emra të njohur për ta pasuar Chiellinin

Serie A
Interi u takua me drejtuesit e Torinos dhe agjentin e Bremer

Interi u takua me drejtuesit e Torinos dhe agjentin e Bremer

Serie A
Agjenti i Bremer zbret në aeroportin Malpensa, shtohen lajmet për një transferim te Interi

Agjenti i Bremer zbret në aeroportin Malpensa, shtohen lajmet për një transferim te Interi

Serie A
Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Serie A