LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez

377 Artikuj

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Yjet
Georgina Rodriguez duket e mahnitshme në fustanin e shkurtër gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Georgina Rodriguez duket e mahnitshme në fustanin e shkurtër gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Nëna e Ronaldos iu përgjigjet akuzave se po përpiqet ta ndajë Georginan nga futbollisti

Nëna e Ronaldos iu përgjigjet akuzave se po përpiqet ta ndajë Georginan nga futbollisti

Po Flitet
Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez zotëron modelin e parë special në botë të makinave Smart

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez zotëron modelin e parë special në botë të makinave Smart

Yjet
Georgina e shtyn Ronaldon të largohet nga Arabia Saudite

Georgina e shtyn Ronaldon të largohet nga Arabia Saudite

Ndërkombëtare
Ronaldo ndan një puthje me Georgina Rodriguez, ndërsa shijuan një darkë romantike në Arabinë Saudite

Ronaldo ndan një puthje me Georgina Rodriguez, ndërsa shijuan një darkë romantike në Arabinë Saudite

Yjet
Georgina Rodriguez demanton thashethemet për ndarje nga Ronaldo, i quan “idiotë” ata që e besojnë një gjë të tillë

Georgina Rodriguez demanton thashethemet për ndarje nga Ronaldo, i quan “idiotë” ata që e besojnë një gjë të tillë

Po Flitet
Mes thashethemeve për krizë, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez thuhet se kishin një debat të ashpër në publik

Mes thashethemeve për krizë, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez thuhet se kishin një debat të ashpër në publik

Yjet
Georgina Rodriguez shkakton reagime me deklaratat kontradiktore për dietën që mban

Georgina Rodriguez shkakton reagime me deklaratat kontradiktore për dietën që mban

Yjet
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez përfliten për krizë në marrëdhënie, futbollisti i acaruar me sjelljen egoiste të partneres

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez përfliten për krizë në marrëdhënie, futbollisti i acaruar me sjelljen egoiste të partneres

Yjet
Cristiano Ronaldo lëshon me qera rezidencën luksoze në Madrid me pagesë mujore mbi nëntë mijë euro

Cristiano Ronaldo lëshon me qera rezidencën luksoze në Madrid me pagesë mujore mbi nëntë mijë euro

Yjet
Koleksioni mbresëlënës i çantave të Georgina Rodriguez, më e shtrenjta kushton 29 mijë euro

Koleksioni mbresëlënës i çantave të Georgina Rodriguez, më e shtrenjta kushton 29 mijë euro

Yjet
E kaluara misterioze e Georgina Rodriguez: Ku punonte dhe çfarë bënte në vitin 2016?

E kaluara misterioze e Georgina Rodriguez: Ku punonte dhe çfarë bënte në vitin 2016?

Yjet
Ish-kolegu i Georginas me të cilin punoi bashkë në butik nxjerr sekretet e saj: Ishte gjithmonë arrogante, donte të lidhej me një milioner

Ish-kolegu i Georginas me të cilin punoi bashkë në butik nxjerr sekretet e saj: Ishte gjithmonë arrogante, donte të lidhej me një milioner

Yjet
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Yjet
Georgina Rodriguez habit me rrëfimin: Fëmijët i rrahin në shkollë, djali ynë është kthyer në shtëpi duke qarë

Georgina Rodriguez habit me rrëfimin: Fëmijët i rrahin në shkollë, djali ynë është kthyer në shtëpi duke qarë

Yjet
‘Ronaldo nuk është materialist… i kam dhuruar tri automjete’ – Georgina shënjestër e kritikave pas deklaratave kontradiktore

‘Ronaldo nuk është materialist… i kam dhuruar tri automjete’ – Georgina shënjestër e kritikave pas deklaratave kontradiktore

Po Flitet
Mes lotësh, Georgina Rodriguez pranon se pësoi tri aborte para vdekjes tragjike të djalit të saj Angel

Mes lotësh, Georgina Rodriguez pranon se pësoi tri aborte para vdekjes tragjike të djalit të saj Angel

Yjet
Georgina Rodriguez shpërthen në lot teksa rikujton momentin kur humbi një nga binjakët e saj gjatë lindjes

Georgina Rodriguez shpërthen në lot teksa rikujton momentin kur humbi një nga binjakët e saj gjatë lindjes

Yjet
Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?

Dokumenti që e paraqet Georgina Rodriguez si skllave të Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?

Yjet
Punonjësit e Cristiano Ronaldos kanë pagë marramendës, por klauzolë banale

Punonjësit e Cristiano Ronaldos kanë pagë marramendës, por klauzolë banale

Yjet
Pjesa e dytë e “I am Georgina” publikohet më 24 mars në Netflix

Pjesa e dytë e “I am Georgina” publikohet më 24 mars në Netflix

Yjet
Cristiano Ronaldo mohon pretendimet se ka kryer marrëdhënie seksuale me blogeren nga Venezuela

Cristiano Ronaldo mohon pretendimet se ka kryer marrëdhënie seksuale me blogeren nga Venezuela

Yjet
Georgina Rodriguez merr vëmendje me paraqitjen edhe në veshje sportive

Georgina Rodriguez merr vëmendje me paraqitjen edhe në veshje sportive

Yjet