LAJMI I FUNDIT:

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante
Reklama

Georgina Rodriguez ka mahnitur me një tjetër paraqitje teksa ka veshur një fustan me korse të kuqe.

Partnerja e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo për dukjen e kompletuar la flokët e saj në një gërshet të gjatë që arrinte deri poshtë shpinës.


Stilimin e saj e ka bërë stilisti Ruslan Nureev në Riad, Arabi Saudite.

Foto: Instagram

Ai ndau dy foto të Georgina me dukjen, ndërsa qëndronte pranë një pasqyre me veshjen e saj të kuqe.

Fansave u pëlqyen fotot ndërsa u dyndën në seksionin e komenteve.

Foto: Instagram

Nuk është dalja e parë e saj pa sytjena, pasi ajo shkoi pa një të ngjashme pasi kishte veshur një fustan të kuq mahnitës në Festivalin e Filmit në Venecia.

Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez

Ndërkohë, Georgina ka vazhduar me poza joshëse në llogarinë e saj në Instagram ku numëron mbi 51 milionë ndjekës.

Foto: Splash

Në disa të fundit, modelja argjentinase pozoi nga avioni i saj privat teksa u pa në veshje sportive me ngjyrë të bardhë.

29-vjeçarja dukej e mahnitshme në foto përmes të cilave vuri në pah linjat e saj mahnitëse. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori