LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez

374 Artikuj

Dukja me fustanin e kuq e Georgina Rodriguez në Festivalin e Filmit në Venecia e frymëzuar nga Julia Roberts në “Pretty Woman”

Dukja me fustanin e kuq e Georgina Rodriguez në Festivalin e Filmit në Venecia e frymëzuar nga Julia Roberts në “Pretty Woman”

Yjet
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez rrëmben gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez rrëmben gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia

Yjet
Georgina Rodriguez shfaqet në Festivalin e Filmit në Venecia me çantën 230 mijë euroshe të “Hermes Birkin”

Georgina Rodriguez shfaqet në Festivalin e Filmit në Venecia me çantën 230 mijë euroshe të “Hermes Birkin”

Yjet
Georgina Rodriguez së bashku me fëmijët e mbështesin Ronaldon teksa luan me Al-Nassr

Georgina Rodriguez së bashku me fëmijët e mbështesin Ronaldon teksa luan me Al-Nassr

Yjet
Georgina Rodriguez duket mahitëse përkrah Cristiano Ronaldos, ndërsa çifti shihen bashkë me fëmijët në një kinema në Riad

Georgina Rodriguez duket mahitëse përkrah Cristiano Ronaldos, ndërsa çifti shihen bashkë me fëmijët në një kinema në Riad

Yjet
Georgina Rodriguez duket magjepsëse në fustan të kuq, ndërsa pozon me trofeun e parë të Cristiano Ronaldos me Al-Nassr

Georgina Rodriguez duket magjepsëse në fustan të kuq, ndërsa pozon me trofeun e parë të Cristiano Ronaldos me Al-Nassr

Yjet
Georgina Rodriguez vë në pah të pasmet në pamjet e reja nga pushimet

Georgina Rodriguez vë në pah të pasmet në pamjet e reja nga pushimet

Yjet
Georgina Rodriguez rrëmbehet nga valët e detit gjatë pushimeve me Ronaldon

Georgina Rodriguez rrëmbehet nga valët e detit gjatë pushimeve me Ronaldon

Yjet
Georgina Rodriuguez sjell poza të reja atraktive nga pushimet luksoze me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriuguez sjell poza të reja atraktive nga pushimet luksoze me Cristiano Ronaldon

Yjet
Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendje me të tjera poza nga pushimet luksoze

Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendje me të tjera poza nga pushimet luksoze

Yjet
Pas Messit, edhe Ronaldo pozon me partneren në motoskaf – Georgina merr vëmendjen

Pas Messit, edhe Ronaldo pozon me partneren në motoskaf – Georgina merr vëmendjen

Yjet
Shtëpia super luksoze i shkakton probleme Cristiano Ronaldos me fqinjët

Shtëpia super luksoze i shkakton probleme Cristiano Ronaldos me fqinjët

Yjet
Ronaldo dhe Georgina shijojnë një tjetër ditë me diell në Sardenjë, duke u kënaqur në jahtin luksoz

Ronaldo dhe Georgina shijojnë një tjetër ditë me diell në Sardenjë, duke u kënaqur në jahtin luksoz

Yjet
Cristiano Ronaldo dhe Georgina vazhdojnë t’i shijojnë pushimet e tyre në jahtin luksoz brigjeve të Sardenjës

Cristiano Ronaldo dhe Georgina vazhdojnë t’i shijojnë pushimet e tyre në jahtin luksoz brigjeve të Sardenjës

Yjet
Ronaldo publikon fotografi nga pushimet, por vëmendjen si gjithmonë e marrin thonjtë e tij të lyer

Ronaldo publikon fotografi nga pushimet, por vëmendjen si gjithmonë e marrin thonjtë e tij të lyer

Yjet
Ronaldo dhe Georgina vazhdojnë të shijojnë pushimet verore në superjahtin e tyre luksoz në Sardenjë

Ronaldo dhe Georgina vazhdojnë të shijojnë pushimet verore në superjahtin e tyre luksoz në Sardenjë

Yjet
Georgina Rodriguez poston të tjera imazhe provokuese në bikini nga pushimet me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez poston të tjera imazhe provokuese në bikini nga pushimet me Cristiano Ronaldon

Yjet
Cristiano Ronaldo shijon pushimet familjare me Georgina Rodriguez dhe fëmijët teksa publikojnë pamje nga super jahti luksoz

Cristiano Ronaldo shijon pushimet familjare me Georgina Rodriguez dhe fëmijët teksa publikojnë pamje nga super jahti luksoz

Yjet
Marrëveshja ‘para-martesore’ e Georgina Rodriguez me Cristiano Ronaldon i siguron asaj të ardhura gjatë gjithë jetës në rast se dyshja ndahen

Marrëveshja ‘para-martesore’ e Georgina Rodriguez me Cristiano Ronaldon i siguron asaj të ardhura gjatë gjithë jetës në rast se dyshja ndahen

Yjet
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Yjet
Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Georgina Rodriguez merr vëmendje me një tjetër dukje në Kanë

Yjet
Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Yjet
Georgina Rodriguez duket e mahnitshme në fustanin e shkurtër gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Georgina Rodriguez duket e mahnitshme në fustanin e shkurtër gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Yjet
Nëna e Ronaldos iu përgjigjet akuzave se po përpiqet ta ndajë Georginan nga futbollisti

Nëna e Ronaldos iu përgjigjet akuzave se po përpiqet ta ndajë Georginan nga futbollisti

Po Flitet