LAJMI I FUNDIT:

Genk

92 Artikuj

Andi Zeqiri kontribuon me gol në fitoren e Genkut – ishte prej më të mirëve në fushë

Andi Zeqiri kontribuon me gol në fitoren e Genkut – ishte prej më të mirëve në fushë

Ligat tjera
Zyrtare: Derbi i famshëm në Belgjikë do të riluhet, shkak gabimet e VAR gjatë ndeshjes

Zyrtare: Derbi i famshëm në Belgjikë do të riluhet, shkak gabimet e VAR gjatë ndeshjes

Ligat tjera
Liverpooli planifikon ofertën për zëvendësuesin e Salah, llogaritet si njëri nga talentët e rinj më të mirë në Evropë

Liverpooli planifikon ofertën për zëvendësuesin e Salah, llogaritet si njëri nga talentët e rinj më të mirë në Evropë

Premier League
Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Shqiptarët lënë shenjë në derbin e Belgjikës: Zeqiri gol, Muja asistim

Ligat tjera
Andi Zeqiri shënon edhe në Kupën e Belgjikës, kontribuon në fitoren e thellë të Genk

Andi Zeqiri shënon edhe në Kupën e Belgjikës, kontribuon në fitoren e thellë të Genk

Ligat tjera
Andi Zeqiri vazhdon me gola te Genk

Andi Zeqiri vazhdon me gola te Genk

Ligat tjera
Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Ligat tjera
Andi Zeqiri debuton me gol te Genk – ishte prej më të mirëve në fushë

Andi Zeqiri debuton me gol te Genk – ishte prej më të mirëve në fushë

Ligat tjera
Zyrtare: Andi Zeqiri transferohet te Genk

Zyrtare: Andi Zeqiri transferohet te Genk

Ligat tjera
Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
Zyrtare: Bastien Toma huazohet në Portugali te Paços Ferreira

Zyrtare: Bastien Toma huazohet në Portugali te Paços Ferreira

Ligat tjera
Një tifoz i West Hamit humbi gishtin gjatë ndeshjes ndaj Genkut, pamjet nuk janë aspak të mira

Një tifoz i West Hamit humbi gishtin gjatë ndeshjes ndaj Genkut, pamjet nuk janë aspak të mira

Liga e Evropës
Sot fillon ‘zyrtarisht’ edicioni 2021/222 në Ligën e Evropës, shumë klube të njohura evropiane kërkojnë lavdinë në këtë garë

Sot fillon ‘zyrtarisht’ edicioni 2021/222 në Ligën e Evropës, shumë klube të njohura evropiane kërkojnë lavdinë në këtë garë

Liga e Evropës
Chelsea po kompleton largimin e tre futbollistëve për të nënshkruar me Kounden

Chelsea po kompleton largimin e tre futbollistëve për të nënshkruar me Kounden

La Liga
Hidhet shorti i ‘Play-Off’-it në Ligën e Kampionëve

Hidhet shorti i ‘Play-Off’-it në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Benfica fiton garën me Romën dhe Milanin, prezantohet sulmuesi Yaremchuk

Zyrtare: Benfica fiton garën me Romën dhe Milanin, prezantohet sulmuesi Yaremchuk

Ndërkombëtare
Milani interesohet për transferimin e Thorstvedt

Milani interesohet për transferimin e Thorstvedt

Serie A
Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Ndërkombëtare
Futbollistët shqiptarë që e rritën çmimin e tyre falë paraqitjeve të mira gjatë vitit 2020

Futbollistët shqiptarë që e rritën çmimin e tyre falë paraqitjeve të mira gjatë vitit 2020

Ndërkombëtare
Zyrtare: Edon Zhegrova është i Baselit

Zyrtare: Edon Zhegrova është i Baselit

Ndërkombëtare
Ditë zyrtarizimesh dhe prezantimesh për futbollistët shqiptarë, sot shtatë të tillë kompletuan transferimet tek skuadrat e reja

Ditë zyrtarizimesh dhe prezantimesh për futbollistët shqiptarë, sot shtatë të tillë kompletuan transferimet tek skuadrat e reja

Romak Zeqiri
Dy klubet e mbajtën të fshehur, por mediat zvicerane zbulojnë shumën që Genk e shpenzoi për Basiten Tomën

Dy klubet e mbajtën të fshehur, por mediat zvicerane zbulojnë shumën që Genk e shpenzoi për Basiten Tomën

Ndërkombëtare
Zyrtare: Bastien Toma prezantohet te KRC Genk

Zyrtare: Bastien Toma prezantohet te KRC Genk

Ndërkombëtare