LAJMI I FUNDIT:

Gavi

102 Artikuj

Moment emocionues kur Gavi kërkon Pedrin për të ngritur trofeun e La Ligas

Moment emocionues kur Gavi kërkon Pedrin për të ngritur trofeun e La Ligas

La Liga
Gavi mund të mbetet në stol sezonin e ardhshëm nëse Barcelona realizon planet e transferimeve të verës

Gavi mund të mbetet në stol sezonin e ardhshëm nëse Barcelona realizon planet e transferimeve të verës

La Liga
Pochettino kërkon nga Chelsea transferimin e Gavit

Pochettino kërkon nga Chelsea transferimin e Gavit

Premier League
Top 10 yjet më premtues në botë – Gavi dhe Bellingham prijnë, befasojnë brazilianët

Top 10 yjet më premtues në botë – Gavi dhe Bellingham prijnë, befasojnë brazilianët

Ndërkombëtare
Gavi po lidhet me një kalim te Chelsea – Xavi e paralajmëron spanjollin

Gavi po lidhet me një kalim te Chelsea – Xavi e paralajmëron spanjollin

Premier League
Bayerni kontakton agjentin e Gavit, të gatshëm për transferimin e tij

Bayerni kontakton agjentin e Gavit, të gatshëm për transferimin e tij

La Liga
Boehly është i vendosur në transferimin e Gavit te Chelsea

Boehly është i vendosur në transferimin e Gavit te Chelsea

Premier League
Messi ose Gavi? Barcelona duhet të zgjedh njërin prej tyre për të nënshkruar kontratë në verë

Messi ose Gavi? Barcelona duhet të zgjedh njërin prej tyre për të nënshkruar kontratë në verë

La Liga
Chelsea takohet me agjentin e Gavit – gjërat janë në rrugë të mbarë

Chelsea takohet me agjentin e Gavit – gjërat janë në rrugë të mbarë

Premier League
Gavi dhe Vinicius, dueli i madh në El Clasico: Kjo ishte përplasja e tyre në fushë dhe duke shkuan në dhomat e zhveshjes

Gavi dhe Vinicius, dueli i madh në El Clasico: Kjo ishte përplasja e tyre në fushë dhe duke shkuan në dhomat e zhveshjes

La Liga
Barcelona akuzohet se ka vendosur një formacion të paligjshëm kundër Elches

Barcelona akuzohet se ka vendosur një formacion të paligjshëm kundër Elches

La Liga
Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

La Liga
La Liga fshin Gavin nga ekipi i Barcelonës

La Liga fshin Gavin nga ekipi i Barcelonës

La Liga
Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Tetë lojtarë që Liverpooli mund të synojë si alternativa ndaj Jude Bellingham

Premier League
Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Lojtarët e Barcelonës dhe Realit janë dashur të ndahen në stërvitjen e Spanjës, tensionet nga El Clasico vazhdojnë

Përfaqësueset
Bëri ndërhyrje brutale ndaj Ceballos: Gavi nuk u ndëshkua as me karton të verdhë

Bëri ndërhyrje brutale ndaj Ceballos: Gavi nuk u ndëshkua as me karton të verdhë

La Liga
Situata e vështirë kontraktuale te Barcelona – dy gjigantët e Ligës Premier e duan Gavin

Situata e vështirë kontraktuale te Barcelona – dy gjigantët e Ligës Premier e duan Gavin

La Liga
Kontrata e re e Gavit me Barcelonën del të jetë e paligjshme – ndryshon situata te klubi katalunas

Kontrata e re e Gavit me Barcelonën del të jetë e paligjshme – ndryshon situata te klubi katalunas

La Liga
Aty ku dikush nuk do e fuste këmbën, Gavi mbrëmë e futi kokën – Pyol i mahnitur

Aty ku dikush nuk do e fuste këmbën, Gavi mbrëmë e futi kokën – Pyol i mahnitur

La Liga
Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

La Liga
Xavi publikon listën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd, Barcelona me tri mungesa të mëdha

Xavi publikon listën për ndeshjen kthyese ndaj Man Utd, Barcelona me tri mungesa të mëdha

Liga e Evropës
Pas Gavit, Barcelonës i dalin probleme edhe me Araujon

Pas Gavit, Barcelonës i dalin probleme edhe me Araujon

La Liga
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Zyrtare: Gavi është tashmë lojtar i ekipit të parë të Barcelonës, do të mbajë numrin 6

Zyrtare: Gavi është tashmë lojtar i ekipit të parë të Barcelonës, do të mbajë numrin 6

La Liga