LAJMI I FUNDIT:

Gavi

170 Artikuj

PSG-ja e do me çdo kusht top yllin e Barcelonës, ai ka klauzolë lirimi prej 1 miliardë eurosh

PSG-ja e do me çdo kusht top yllin e Barcelonës, ai ka klauzolë lirimi prej 1 miliardë eurosh

Ligue 1
“Barcelona e rinovuar” – formacioni i të tashmes dhe së ardhmes

“Barcelona e rinovuar” – formacioni i të tashmes dhe së ardhmes

La Liga
Barcelona merr ‘oferta të çmendura’ për shtatë lojtarë – vlerësimi i probabilitetit për t’i shitur ata këtë verë

Barcelona merr ‘oferta të çmendura’ për shtatë lojtarë – vlerësimi i probabilitetit për t’i shitur ata këtë verë

La Liga
Spanja po planifikon një ndryshim të madh në formacion për Euro 2024 ‘për shkak të Gavit’

Spanja po planifikon një ndryshim të madh në formacion për Euro 2024 ‘për shkak të Gavit’

Përfaqësueset
Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Bundesliga
Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Nga Osimhen te Salah – Planet e PSG-së për t’i investuar mbi 200 milionë euro pas largimit të Mbappes

Ligue 1
PSG planifikon ofertën e guximshme për Gavin

PSG planifikon ofertën e guximshme për Gavin

Ligue 1
“Më mirë se sa pritej”, Xavi jep detaje për rikuperimin e Gavit

“Më mirë se sa pritej”, Xavi jep detaje për rikuperimin e Gavit

La Liga
Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

Lista me 11 lojtarët e paprekshëm nga Barcelona – tetë janë nën 24 vjeç, katër të ‘mëdhenj’ në shitje

La Liga
Barcelona është bërë për “spital”, gjysma e ekipit është e lënduar aktualisht

Barcelona është bërë për “spital”, gjysma e ekipit është e lënduar aktualisht

La Liga
“Do të jem me ty deri në vdekje, trajner” – reagon emocionalisht superylli i Barcelonës teksa Xavi njoftoi largimin e tij

“Do të jem me ty deri në vdekje, trajner” – reagon emocionalisht superylli i Barcelonës teksa Xavi njoftoi largimin e tij

La Liga
Barcelona e së ardhmes – nga Gavi te Pedri dhe Yamal, Araujo më i ‘vjetri’

Barcelona e së ardhmes – nga Gavi te Pedri dhe Yamal, Araujo më i ‘vjetri’

La Liga
U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Barcelonës, dy lojtarë kanë humbur praktikisht sezonin

Lista e lojtarëve të lënduar të Barcelonës, dy lojtarë kanë humbur praktikisht sezonin

La Liga
“Ai është shpirti i ekipit”, Xavi krahason dëmtimin e yllit të Barcelonës me ‘një thikë në zemër’

“Ai është shpirti i ekipit”, Xavi krahason dëmtimin e yllit të Barcelonës me ‘një thikë në zemër’

La Liga
Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës dhe datat e mundshme të rikthimit të gjashtë lojtarëve kyç

Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës dhe datat e mundshme të rikthimit të gjashtë lojtarëve kyç

La Liga
Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

La Liga
Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

Jude Bellingham lojtari më i vlefshëm në botë, tre lojtarë të Real Madridit në top katërshe

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Pedri lojtari i fundit i lënduar te Barça, mësohen datat se kur do të rikthehen të gjithë

Pedri lojtari i fundit i lënduar te Barça, mësohen datat se kur do të rikthehen të gjithë

La Liga
Laporta konfirmon se duan të nënshkruajnë me një lojtar për të zëvendësuar Gavin

Laporta konfirmon se duan të nënshkruajnë me një lojtar për të zëvendësuar Gavin

La Liga
Lista me 10 lojtarë të La Ligës që kanë këputur ligamentet këtë sezon – tre luajnë për Real Madridin

Lista me 10 lojtarë të La Ligës që kanë këputur ligamentet këtë sezon – tre luajnë për Real Madridin

La Liga
Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

La Liga
Pesë fanellat më të shitura te Barcelona – përfshihen dy lojtare të ekipit të femrave

Pesë fanellat më të shitura te Barcelona – përfshihen dy lojtare të ekipit të femrave

La Liga