LAJMI I FUNDIT:

Fytyra

179 Artikuj

Si të përdorni në mënyrën e duhur serumet e fytyrës

Si të përdorni në mënyrën e duhur serumet e fytyrës

Këshilla Estetike
Gjashtë mënyra si të holloni linjat dhe të zvogëloni fryrjen e fytyrës

Gjashtë mënyra si të holloni linjat dhe të zvogëloni fryrjen e fytyrës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Njerëzit kanë disa teori mbi fytyrën e Kylie-t, por ç’mendojnë ekspertët

Njerëzit kanë disa teori mbi fytyrën e Kylie-t, por ç’mendojnë ekspertët

Këshilla Estetike
Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Pamela Anderson më në fund zbuloi se çfarë vendos në fytyrë!

Grim
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Karriera
Pas kritikave për intervenime të tepruara në fytyrë, Adriana Lima publikon fotografi pa makijazh: Kjo është fytyra e një nëne të lodhur

Pas kritikave për intervenime të tepruara në fytyrë, Adriana Lima publikon fotografi pa makijazh: Kjo është fytyra e një nëne të lodhur

Bukuri dhe Kujdes
Adriana Lima habiti fansat me daljen e fundit në tepihun e kuq: Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

Adriana Lima habiti fansat me daljen e fundit në tepihun e kuq: Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

Bukuri dhe Kujdes
Nga aneurizma deri te kolapsi i mushkërisë – pesë gjërat e padëshiruara që mund të ndodhin nëse e mbani një teshtitje

Nga aneurizma deri te kolapsi i mushkërisë – pesë gjërat e padëshiruara që mund të ndodhin nëse e mbani një teshtitje

Këshilla mjekësore
Si të dukeni shumë më e re me ndihmën e makijazhit

Si të dukeni shumë më e re me ndihmën e makijazhit

Grim
Botoksi në gotë: Provoni këtë pije që mund t’ju ndihmojë të dukeni më të freskëta dhe më të reja

Botoksi në gotë: Provoni këtë pije që mund t’ju ndihmojë të dukeni më të freskëta dhe më të reja

Këshilla Estetike
Kim Kardashian zbulon gjënë më të çuditshme që ka vendosur në fytyrë

Kim Kardashian zbulon gjënë më të çuditshme që ka vendosur në fytyrë

Grim
Simptomat vrasëse të goditjes në tru mund të jenë të ndryshme te femrat – shtatë shenja të neglizhuara që duhet t’i dini duke përfshirë lemzën

Simptomat vrasëse të goditjes në tru mund të jenë të ndryshme te femrat – shtatë shenja të neglizhuara që duhet t’i dini duke përfshirë lemzën

Këshilla mjekësore
A është e shëndetshme ta lani fytyrën gjatë dushit? Ekspertët me mendime të ndara

A është e shëndetshme ta lani fytyrën gjatë dushit? Ekspertët me mendime të ndara

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Injektimi i spermës së salmonit në lëkurë, një sekret estetik për shumë të famshëm?!

Injektimi i spermës së salmonit në lëkurë, një sekret estetik për shumë të famshëm?!

Estetikë
Çfarë shihni së pari në foto – qenin apo fytyrën? Testi zbulon shumë për karakterin dhe të ardhmen tuaj

Çfarë shihni së pari në foto – qenin apo fytyrën? Testi zbulon shumë për karakterin dhe të ardhmen tuaj

Lifestyle
A mund ta gjeni fytyrën e fshehur në këtë iluzion optik brenda 9 sekondash?

A mund ta gjeni fytyrën e fshehur në këtë iluzion optik brenda 9 sekondash?

Interesante