LAJMI I FUNDIT:

Frank Lampard

391 Artikuj

Frank Lampard po përmendet si ‘kandidat surprizë’ për të marrë drejtimin e kombëtares së njohur

Frank Lampard po përmendet si ‘kandidat surprizë’ për të marrë drejtimin e kombëtares së njohur

Ndërkombëtare
Frank Lampard me deklaratë goditëse: Termi ‘Gjenerata e Artë e Anglisë’ ishte i pakuptimtë

Frank Lampard me deklaratë goditëse: Termi ‘Gjenerata e Artë e Anglisë’ ishte i pakuptimtë

Ndërkombëtare
Scholes ‘përbuz’ Lampardin dhe zgjedh yllin e Manchester Cityt si lojtar më të mirë se ai

Scholes ‘përbuz’ Lampardin dhe zgjedh yllin e Manchester Cityt si lojtar më të mirë se ai

Premier League
Lampard gati t’i rikthehet stolit, në negociata me skuadrën amerikane

Lampard gati t’i rikthehet stolit, në negociata me skuadrën amerikane

Ndërkombëtare
ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

Ndërkombëtare
Lampard ka gjetur klubin e ri – por me vete i do edhe tre yje të Chelseat

Lampard ka gjetur klubin e ri – por me vete i do edhe tre yje të Chelseat

Premier League
Si dukej bota nga hera e fundit kur Chelsea ishte në formë kaq të tmerrshme

Si dukej bota nga hera e fundit kur Chelsea ishte në formë kaq të tmerrshme

Premier League
Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Nga Terry te Lampard dhe Drogba – Inteligjenca Artificiale zgjedh formacionin më të mirë në histori të Chelseat

Premier League
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat – fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat – fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon konfirmimin në top-katërshe në përballjen ndaj Chelseat

Formacionet zyrtare: Unitedi kërkon konfirmimin në top-katërshe në përballjen ndaj Chelseat

Premier League
Frank Lampard i dashuruar në lojën e yllit të Manchester Cityt

Frank Lampard i dashuruar në lojën e yllit të Manchester Cityt

Premier League
Lampard: Chelsea ishte afër nënshkrimit të Haaland

Lampard: Chelsea ishte afër nënshkrimit të Haaland

Premier League
Lampard inkurajon lojtarët e Chelseat të ‘pinë një birrë ose një gotë verë’

Lampard inkurajon lojtarët e Chelseat të ‘pinë një birrë ose një gotë verë’

Premier League
Lampard komenton fjalimin e Boehlyt në Kaliforni

Lampard komenton fjalimin e Boehlyt në Kaliforni

Premier League
Formacionet zyrtare: Arsenali dhe Chelsea me objektiva të ndryshme në derbin londinez

Formacionet zyrtare: Arsenali dhe Chelsea me objektiva të ndryshme në derbin londinez

Premier League
Matematikisht – Chelsea mund të bije në Championship

Matematikisht – Chelsea mund të bije në Championship

Premier League
‘Viti i zi’ i Lampard, anglezi ka humbur të gjitha ndeshjet që ka luajtur në 2023

‘Viti i zi’ i Lampard, anglezi ka humbur të gjitha ndeshjet që ka luajtur në 2023

Ndërkombëtare
Lampard flet për recetën e Real Madridit para ndeshjes kthyese – por a mund t’i mposhtë?

Lampard flet për recetën e Real Madridit para ndeshjes kthyese – por a mund t’i mposhtë?

Liga e Kampionëve
Chelsea ka zhvilluar takim me trajnerin e Sporting Lisbonës, Ruben Amorim – ai është futur në listën e ngushtë ku janë edhe pesë të tjerë

Chelsea ka zhvilluar takim me trajnerin e Sporting Lisbonës, Ruben Amorim – ai është futur në listën e ngushtë ku janë edhe pesë të tjerë

Premier League
Ancelotti zbulon se cili lojtar i Real Madridit është i ngjashëm me Lampardin

Ancelotti zbulon se cili lojtar i Real Madridit është i ngjashëm me Lampardin

Ndërkombëtare
Dikush e parashikoi saktë sesi do të përfundonte Chelsea në këtë sezon

Dikush e parashikoi saktë sesi do të përfundonte Chelsea në këtë sezon

Premier League
“Është më e lehtë të shkarkosh trajnerin sesa 30 lojtarë” – Kovacic flet për shkarkimin e Potter dhe afrimin e Lampard

“Është më e lehtë të shkarkosh trajnerin sesa 30 lojtarë” – Kovacic flet për shkarkimin e Potter dhe afrimin e Lampard

Premier League
Tifozët e Chelseat besojnë se Lampard do t’u japë atyre një tjetër Ligë të Kampionëve

Tifozët e Chelseat besojnë se Lampard do t’u japë atyre një tjetër Ligë të Kampionëve

Liga e Kampionëve
Me rikthimin e Lampard, a do të kthehet edhe lista e gjobave për lojtarët që e kishte vendosur në herën e parë kur ishte në krye?

Me rikthimin e Lampard, a do të kthehet edhe lista e gjobave për lojtarët që e kishte vendosur në herën e parë kur ishte në krye?

Premier League