LAJMI I FUNDIT:
Franck Kessie

Franck Kessie

287 Artikuj

Info

Franck Kessie është lindur më 19 dhjetor 1996 në Bregun e Fildishtë

“I ndjek të gjitha ndeshjet e tyre”- Kessie pranon se i mungon koha kur ishte futbollist i Barcelonës

“I ndjek të gjitha ndeshjet e tyre”- Kessie pranon se i mungon koha kur ishte futbollist i Barcelonës

La Liga
Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

Talenti i humbur në La Liga: 19 lojtarët më të mirë që janë larguar në këtë afat kalimtar

La Liga
Franck Kessie lë Barcelonën, bashkohet me yjet e tjerë te Al-Alhi

Franck Kessie lë Barcelonën, bashkohet me yjet e tjerë te Al-Alhi

Ligat tjera
Kessie të hënën për testet mjekësore te Al Ahli

Kessie të hënën për testet mjekësore te Al Ahli

Ligat tjera
Kessie drejt transferimit në Arabi, Barcelona refuzon ofertën e parë të klubit arab

Kessie drejt transferimit në Arabi, Barcelona refuzon ofertën e parë të klubit arab

La Liga
Franck Kessie pranon të bashkohet me Al Hilal

Franck Kessie pranon të bashkohet me Al Hilal

La Liga
Kessie drejt rikthimit në Serie A, afër transferimit te Juventusi

Kessie drejt rikthimit në Serie A, afër transferimit te Juventusi

La Liga
Xavi i bën presion Barcelonës: I do edhe dy transferime, derisa duhen edhe tri largime

Xavi i bën presion Barcelonës: I do edhe dy transferime, derisa duhen edhe tri largime

La Liga
Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

Dembele, Cancelo dhe tetë emra të tjerë – kush pritet të transferohet dhe largohet nga Barcelona

La Liga
Juventusi arrin marrëveshje totale me Barcelonën për transferimin e Kessiet

Juventusi arrin marrëveshje totale me Barcelonën për transferimin e Kessiet

Ndërkombëtare
Juventusi dhe Barcelona shumë afër shkëmbimit të yjeve

Juventusi dhe Barcelona shumë afër shkëmbimit të yjeve

Serie A
Barcelona mund të nënshkruajë me Joao Felix ose Bernardo Silva vetëm me një kusht

Barcelona mund të nënshkruajë me Joao Felix ose Bernardo Silva vetëm me një kusht

La Liga
Juventusi do të takohet me Barcelonën për Kessie

Juventusi do të takohet me Barcelonën për Kessie

Serie A
Zbulohen detaje nga oferta e Juventusit për Kessie

Zbulohen detaje nga oferta e Juventusit për Kessie

La Liga
Barcelona planifikon pesë largime para nisjes për në SHBA

Barcelona planifikon pesë largime para nisjes për në SHBA

La Liga
Kessie del si prioriteti i Allegrit për të zëvendësuar Pogban te Juventusi

Kessie del si prioriteti i Allegrit për të zëvendësuar Pogban te Juventusi

La Liga
Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

La Liga
Kessie mëson të ardhmen e tij përmes një telefonate nga Xavi

Kessie mëson të ardhmen e tij përmes një telefonate nga Xavi

La Liga
Franck Kessie pritet të jetë lojtari i radhës që kalon në Arabi

Franck Kessie pritet të jetë lojtari i radhës që kalon në Arabi

La Liga
Barcelona ra dakord për transferimin e parë të verës pas dështimit në Messin – por tre yje duhet të largohen

Barcelona ra dakord për transferimin e parë të verës pas dështimit në Messin – por tre yje duhet të largohen

La Liga
Liverpooli futet në garë për Kessien, gati oferta e lartë në drejtim të Barcelonës

Liverpooli futet në garë për Kessien, gati oferta e lartë në drejtim të Barcelonës

Premier League