LAJMI I FUNDIT:

Fiorentina

1002 Artikuj

Manchester United merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e Amrabat

Manchester United merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e Amrabat

Premier League
Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Ndërkombëtare
Zbulohet se sa do të fitojë Roma nga huazimi i Belottit te Fiorentina

Zbulohet se sa do të fitojë Roma nga huazimi i Belottit te Fiorentina

Serie A
Refuzoi oferta nga Spanja dhe Gjermania, Belotti do të largohet nga Roma dhe do të mbetet në Serie A

Refuzoi oferta nga Spanja dhe Gjermania, Belotti do të largohet nga Roma dhe do të mbetet në Serie A

Serie A
Penalltitë e humbura, barazohet rekordi i Serie A i vitit 1960

Penalltitë e humbura, barazohet rekordi i Serie A i vitit 1960

Serie A
Sommer pret penallti, Interi merr tri pikë të mëdha ndaj Fiorentinës

Sommer pret penallti, Interi merr tri pikë të mëdha ndaj Fiorentinës

Serie A
Roma po e shkëmben Belottin me sulmuesin e Fiorentinës

Roma po e shkëmben Belottin me sulmuesin e Fiorentinës

Serie A
Sa fitojnë klubet e Serie A nga Superkupa e Italisë në Arabinë Saudite?

Sa fitojnë klubet e Serie A nga Superkupa e Italisë në Arabinë Saudite?

Serie A
Napoli mposht bindshëm Fiorentinën dhe kalon në finale te Superkupës së Italisë

Napoli mposht bindshëm Fiorentinën dhe kalon në finale te Superkupës së Italisë

Serie A
Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Serie A
Manchester United mund ta rikthejë prapa Sofyan Amrabatin

Manchester United mund ta rikthejë prapa Sofyan Amrabatin

Premier League
Roma nuk merr më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Fiorentinës

Roma nuk merr më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Fiorentinës

Serie A
U fut në histori të Serie A si debutuesi më i ri – prindërit e sensacionit të Milanit nuk i mbanin lotët

U fut në histori të Serie A si debutuesi më i ri – prindërit e sensacionit të Milanit nuk i mbanin lotët

Serie A
Milan fiton me rezultat minimal ndaj Fiorentinës në “San Siro”

Milan fiton me rezultat minimal ndaj Fiorentinës në “San Siro”

Serie A
Ka shënuar mbi 500 gola me të rinjtë, Milani mund ta bëjë Camardën debutuesin më të ri në histori

Ka shënuar mbi 500 gola me të rinjtë, Milani mund ta bëjë Camardën debutuesin më të ri në histori

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Si 19 vjeçar u transferua në Serie A, Ujkani tregon shumën e majme që pagoi Palermo për të dhe interesin nga gjiganti anglez

Romak Zeqiri
Juventusi tregon se do të jetë rivali i Interit për titull, fiton në fushën e vështirë të Fiorentinës

Juventusi tregon se do të jetë rivali i Interit për titull, fiton në fushën e vështirë të Fiorentinës

Serie A
“Qyteti është plotësisht në gjunjë, pak respekt për viktimat” – Tifozët e Fiorentinës kërkojnë shtyrjen e ndeshjes me Juventusin pas përmbytjeve

“Qyteti është plotësisht në gjunjë, pak respekt për viktimat” – Tifozët e Fiorentinës kërkojnë shtyrjen e ndeshjes me Juventusin pas përmbytjeve

Serie A
Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Andi Zeqiri shënon gol ndaj Fiorentinës – vlerësohet për ndeshje të mirë

Ligat tjera
Interi e ka seriozisht këtë vit, shkatërron Fiorentinën me katër gola

Interi e ka seriozisht këtë vit, shkatërron Fiorentinën me katër gola

Serie A
Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Premier League
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare