LAJMI I FUNDIT:
Ferland Mendy

Ferland Mendy

93 Artikuj

Info

Mariano Diaz është nga Franca dhe ka lindur më 8 qershor të vitit 1995.

Ylli i Real Madridit kërkohet nga katër klube të mëdha të Ligës Premier

Ylli i Real Madridit kërkohet nga katër klube të mëdha të Ligës Premier

Ndërkombëtare
Tetë lojtarë nuk e kanë vendin e sigurt te Real Madridi

Tetë lojtarë nuk e kanë vendin e sigurt te Real Madridi

La Liga
Transferimi i Alphonso Davies do të shkaktojë largimin e top yllit të Real Madridit

Transferimi i Alphonso Davies do të shkaktojë largimin e top yllit të Real Madridit

La Liga
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
Chelsea dhe Man United po ‘peshkojnë’ te Real Madridi për një super yll

Chelsea dhe Man United po ‘peshkojnë’ te Real Madridi për një super yll

Premier League
Ancelotti del kundër Perezit për largimin e një lojtari

Ancelotti del kundër Perezit për largimin e një lojtari

La Liga
Lamine Yamal tregon mbrojtësin e Real Madridit që ishte kundërshtari më i fortë

Lamine Yamal tregon mbrojtësin e Real Madridit që ishte kundërshtari më i fortë

La Liga
Milan dhe Real Madrid pranë një marrëveshje të bujshme

Milan dhe Real Madrid pranë një marrëveshje të bujshme

La Liga
Dilema kryesore e Real Madridit me Ferland Mendyn

Dilema kryesore e Real Madridit me Ferland Mendyn

La Liga
Carlo Ancelotti ‘detyrohet’ nga Real Madridi ta largojë në verë top lojtarin

Carlo Ancelotti ‘detyrohet’ nga Real Madridi ta largojë në verë top lojtarin

La Liga
Arabia Saudite kërkon transferimin e katër lojtarëve të Real Madridit në verë

Arabia Saudite kërkon transferimin e katër lojtarëve të Real Madridit në verë

La Liga
Dy lojtarë mund të parandalojnë kalimin e Davies te Real Madridi

Dy lojtarë mund të parandalojnë kalimin e Davies te Real Madridi

La Liga
Ferland Mendy vështirëson transferimin e Davies te Real Madridi

Ferland Mendy vështirëson transferimin e Davies te Real Madridi

La Liga
Tre lojtarët që Carlo Ancelotti nuk i do më te Real Madridi

Tre lojtarët që Carlo Ancelotti nuk i do më te Real Madridi

La Liga
Ferland Mendy kalon në epërsi Real Madridin me një gol të bukur

Ferland Mendy kalon në epërsi Real Madridin me një gol të bukur

La Liga
Zbulohet plani i Real Madridit për transferimet dhe largimet në verën e vitit 2024

Zbulohet plani i Real Madridit për transferimet dhe largimet në verën e vitit 2024

La Liga
Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

La Liga
Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

La Liga
Plani i riorganizimit të skuadrës së Real Madridit në ‘rrugën e duhur’ – mbrojtësi ka rritur çmimin

Plani i riorganizimit të skuadrës së Real Madridit në ‘rrugën e duhur’ – mbrojtësi ka rritur çmimin

La Liga
Interesim nga Arabia, Real Madridi ia cakton çmimin Ferland Mendyt

Interesim nga Arabia, Real Madridi ia cakton çmimin Ferland Mendyt

La Liga
Real Madridi po bëhet gati ta shesë top lojtarin në janar

Real Madridi po bëhet gati ta shesë top lojtarin në janar

La Liga
Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

Ancelotti ndan mendjen për formacionin titullarë në El Clasico – Camavinga i sakrifikuari

La Liga
Camavinga tregon dy aspekte të lojës ku duhet të përmirësohet, shprehet i zhgënjyer me Ancelottin

Camavinga tregon dy aspekte të lojës ku duhet të përmirësohet, shprehet i zhgënjyer me Ancelottin

Ndërkombëtare