LAJMI I FUNDIT:

Fabio Quagliarella

40 Artikuj

Quagliarella barazon rekordin 25-vjeçar të Batistutas në Serie A, shënon 11 ndeshje radhazi

Quagliarella barazon rekordin 25-vjeçar të Batistutas në Serie A, shënon 11 ndeshje radhazi

Serie A
Kur mosha nuk është problem: Sulmuesit që pavarësisht viteve mbi supe, vazhdojnë të shënojnë shumë gola

Kur mosha nuk është problem: Sulmuesit që pavarësisht viteve mbi supe, vazhdojnë të shënojnë shumë gola

Ndërkombëtare
Quagliarella nuk ndalet, vetëm Batistuta ka shënuar në më së shumti ndeshje radhazi në Serie A

Quagliarella nuk ndalet, vetëm Batistuta ka shënuar në më së shumti ndeshje radhazi në Serie A

Serie A
Ronaldo me dy gola i siguron Juventusit fitoren ndaj Sampdorias

Ronaldo me dy gola i siguron Juventusit fitoren ndaj Sampdorias

Serie A
Forma e mirë e Quagliarellas merr vëmendjen e Milanit, mendohet huazimi në janar

Forma e mirë e Quagliarellas merr vëmendjen e Milanit, mendohet huazimi në janar

Serie A
Milani konsideron transferimin e Quagliarellas

Milani konsideron transferimin e Quagliarellas

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 3-2 Sampdoria, Higuain lojtar i ndeshjes – zhgënjen Donnarumma

Notat e lojtarëve: Milan 3-2 Sampdoria, Higuain lojtar i ndeshjes – zhgënjen Donnarumma

Serie A
Quagliarella ndërron mendje: Goli me thembër ishte më i bukuri në karrierë, por pata pakëz fat

Quagliarella ndërron mendje: Goli me thembër ishte më i bukuri në karrierë, por pata pakëz fat

Serie A
Quagliarela i shënon Napolit golin e sezonit në Serie A, tifozët nuk iu besojnë syve

Quagliarela i shënon Napolit golin e sezonit në Serie A, tifozët nuk iu besojnë syve

Serie A
Rrëfimi për film i Fabio Quagliarellas – Polici që ia montoi akuzat më të frikshme nga pedofilia deri te lidhje me mafinë (Foto)

Rrëfimi për film i Fabio Quagliarellas – Polici që ia montoi akuzat më të frikshme nga pedofilia deri te lidhje me mafinë (Foto)

Serie A
Interi rrezikon në fund, por mposht Sampdorian dhe merr pozitën e parë (Foto/Video)

Interi rrezikon në fund, por mposht Sampdorian dhe merr pozitën e parë (Foto/Video)

Serie A
Top 20 më të mirët dhe të dobëtit në Serie A për javën e katërtë

Top 20 më të mirët dhe të dobëtit në Serie A për javën e katërtë

Serie A
Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Ndërkombëtare
Kurrë te Juventusi, por nuk e mbajtën fjalën dhe kaluan te Zonja e Vjetër – Ky është formacioni dhe trajneri që ‘tradhtuan’ fjalët e tyre (Foto)

Kurrë te Juventusi, por nuk e mbajtën fjalën dhe kaluan te Zonja e Vjetër – Ky është formacioni dhe trajneri që ‘tradhtuan’ fjalët e tyre (Foto)

Serie A
Sampdoria 0-1 Juventus, notat e lojtarëve (Foto)

Sampdoria 0-1 Juventus, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Sampdoria shkon në pushim me epërsi ndaj Interit (Video)

Sampdoria shkon në pushim me epërsi ndaj Interit (Video)

Serie A