LAJMI I FUNDIT:

FA Cup

658 Artikuj

Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Ndërkombëtare
Chelsea kalon në rrethin tjetër të FA Cup me fitoren bindëse përballë Aston Villës

Chelsea kalon në rrethin tjetër të FA Cup me fitoren bindëse përballë Aston Villës

Premier League
Një rregull i ri në futboll, do të ketë karton të kuq të përkohshëm dhe do të zbatohet fillimisht në Angli

Një rregull i ri në futboll, do të ketë karton të kuq të përkohshëm dhe do të zbatohet fillimisht në Angli

Ndërkombëtare
Portieri i Arsenalit është më i komentuari në rrjetet sociale me gabimin trashanik që ka bërë në FA Cup

Portieri i Arsenalit është më i komentuari në rrjetet sociale me gabimin trashanik që ka bërë në FA Cup

Ligat tjera
Manchester United nuk e kishte të thjesht ndaj Newport, kalon tutje në FA Cup

Manchester United nuk e kishte të thjesht ndaj Newport, kalon tutje në FA Cup

Premier League
De Bruyne ngeli i befasuar nga ajo çfarë i tha tifozi, por belgu ia ktheu me buzëqeshje

De Bruyne ngeli i befasuar nga ajo çfarë i tha tifozi, por belgu ia ktheu me buzëqeshje

Premier League
Liverpooli kalon në 1/8 e finales së FA Cup me fitoren dominues ndaj Norwichit

Liverpooli kalon në 1/8 e finales së FA Cup me fitoren dominues ndaj Norwichit

Premier League
Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Ndërpritet për disa minuta ndeshja e FA Cup në Angli, përleshje masive mes dy tifozerive

Premier League
“Nuk mendoj për ta fituar FA Cup” – Ten Hag zbulon se çfarë ka prioritet këtë edicion me Manchester United

“Nuk mendoj për ta fituar FA Cup” – Ten Hag zbulon se çfarë ka prioritet këtë edicion me Manchester United

Premier League
Man City fiton në ‘frymën e fundit’ ndaj Tottenhamit, avancon tutje në FA Cup

Man City fiton në ‘frymën e fundit’ ndaj Tottenhamit, avancon tutje në FA Cup

Premier League
Chelsea dhe Aston Villa ndahen në paqe, gjithçka do të vendoset në ndeshjen e dytë

Chelsea dhe Aston Villa ndahen në paqe, gjithçka do të vendoset në ndeshjen e dytë

Premier League
Simulimi qesharak i Bruno Fernandes ndaj Wiganit, ka bërë që tifozët të shpërthejnë në rrjetet sociale

Simulimi qesharak i Bruno Fernandes ndaj Wiganit, ka bërë që tifozët të shpërthejnë në rrjetet sociale

Ndërkombëtare
Manchester United fiton si mysafir i Wigan Athletic, kualifikohet në raundin e katërt të FA Cup

Manchester United fiton si mysafir i Wigan Athletic, kualifikohet në raundin e katërt të FA Cup

Ndërkombëtare
Shorti i FA Cup – Liverpooli me fat në short, një derbi i madh do të luhet në Londër

Shorti i FA Cup – Liverpooli me fat në short, një derbi i madh do të luhet në Londër

Ndërkombëtare
Liverpooli fiton në Emirates ndaj Arsenalit dhe kalon tutje në Kupën FA

Liverpooli fiton në Emirates ndaj Arsenalit dhe kalon tutje në Kupën FA

Premier League
Man City pa problem ndaj Huddersfield, me pesë gola siguron kalimin tutje në FA Cup

Man City pa problem ndaj Huddersfield, me pesë gola siguron kalimin tutje në FA Cup

Premier League
Arsenali dhe Liverpooli takohet në FA Cup, formacionet zyrtare

Arsenali dhe Liverpooli takohet në FA Cup, formacionet zyrtare

Premier League
Pochettino me fjalë të mëdha për Brojën: Është nga më të talentuarit në Evropë, presim shumë nga ai

Pochettino me fjalë të mëdha për Brojën: Është nga më të talentuarit në Evropë, presim shumë nga ai

Premier League
Të gjithë u befasuan nga kartoni i kuq i rrumbullakët që gjyqtari përjashtoi Joao Gomes në FA Cup, zbulohet arsyeja e përdorimit të tij

Të gjithë u befasuan nga kartoni i kuq i rrumbullakët që gjyqtari përjashtoi Joao Gomes në FA Cup, zbulohet arsyeja e përdorimit të tij

Ndërkombëtare
Edhe pse pësoi një gol të bukur, Aro Muric kishte statistika të jashtëzakonshme ndaj Tottenham

Edhe pse pësoi një gol të bukur, Aro Muric kishte statistika të jashtëzakonshme ndaj Tottenham

Premier League
Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Në moshën 23-vjeçare, Julian Alvarez “mundi” futbollin – këto janë të gjithë trofetë që ka fituar

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për 1/32 e Kupës FA: Arsenal – Liverpool ndeshja kryesore 

Hidhet shorti për 1/32 e Kupës FA: Arsenal – Liverpool ndeshja kryesore 

Premier League
Klubi anglez u përjashtua nga FA Cup me vendim të federatës së Anglisë

Klubi anglez u përjashtua nga FA Cup me vendim të federatës së Anglisë

Premier League
Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Ndërkombëtare