LAJMI I FUNDIT:

Ernest Muçi

27 Artikuj

Ernest Muçi shënon golin e parë me fanellën e Besiktasit, goditja nga distanca dhe topi në rrjetë

Ernest Muçi shënon golin e parë me fanellën e Besiktasit, goditja nga distanca dhe topi në rrjetë

Ligat tjera
“Është ëndërr e bërë realitet, do të luaj për një klub të madh” – Ernest Muçi pritet nga shumë tifozë në Stamboll

“Është ëndërr e bërë realitet, do të luaj për një klub të madh” – Ernest Muçi pritet nga shumë tifozë në Stamboll

Ligat tjera
Milot Rashica i uron mirëseardhje Ernest Muçit te Besiktasi – dyshja do të luajnë së bashku te gjiganti turk

Milot Rashica i uron mirëseardhje Ernest Muçit te Besiktasi – dyshja do të luajnë së bashku te gjiganti turk

Ligat tjera
Zyrtare: Ernest Muçi, lojtar i ri i Besiktasit

Zyrtare: Ernest Muçi, lojtar i ri i Besiktasit

Ligat tjera
Ernest Muçi afër transferimit te gjiganti turk, thyhet rekordi i shitjes nga Legia

Ernest Muçi afër transferimit te gjiganti turk, thyhet rekordi i shitjes nga Legia

Ligat tjera
Muçi drejt hapit të madh në karrierë, kërkohet nga skuadra londineze

Muçi drejt hapit të madh në karrierë, kërkohet nga skuadra londineze

Premier League
Ernest Muçi ka shënuar një super gol ndaj Aston Villës

Ernest Muçi ka shënuar një super gol ndaj Aston Villës

Ligat tjera
Muçi shënon dhe fiton penallti për t’i dhënë një pikë Legias – shpallet lojtar i ndeshjes

Muçi shënon dhe fiton penallti për t’i dhënë një pikë Legias – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Ernest Muçi tregon sakrificën që është i gatshëm ta bëjë për Shqipërinë

Ernest Muçi tregon sakrificën që është i gatshëm ta bëjë për Shqipërinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria fiton me rezultat komod ndaj Bullgarisë, Ernest Muçi realizoi gol ‘bombë’

Shqipëria fiton me rezultat komod ndaj Bullgarisë, Ernest Muçi realizoi gol ‘bombë’

Kombëtarja e Shqipërisë
Laçi e Muçi njëzëri: Tani duam vendin e parë në grup – me Bullgarinë nuk e shohim si miqësore, tifozë ejani në stadium

Laçi e Muçi njëzëri: Tani duam vendin e parë në grup – me Bullgarinë nuk e shohim si miqësore, tifozë ejani në stadium

Kombëtarja e Shqipërisë
Forma fantastike që po kalon me Legian, golat ndaj Aston Villës e pozita në fushë – Ernest Muçi flet për të gjitha

Forma fantastike që po kalon me Legian, golat ndaj Aston Villës e pozita në fushë – Ernest Muçi flet për të gjitha

Ndërkombëtare
Ernest Muçi spektakolar ndaj Aston Villas me dy gola – shpallet lojtar i ndeshjes

Ernest Muçi spektakolar ndaj Aston Villas me dy gola – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
“Mbylle gojën” – Si e kapën kamerat Ernest Mucin duke sharë në gjuhen shqipe trajnerin serb që ia nxiu jetën te Legia

“Mbylle gojën” – Si e kapën kamerat Ernest Mucin duke sharë në gjuhen shqipe trajnerin serb që ia nxiu jetën te Legia

Ndërkombëtare
Ernest Muçi vazhdon shkëlqimin, goli i tij i jep barazimin Legias – shpallet lojtar i ndeshjes

Ernest Muçi vazhdon shkëlqimin, goli i tij i jep barazimin Legias – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Kombëtarja e Shqipërisë
“Do të bëhet transferimi më i shtrenjtë në histori të klubit”, kapiteni i Legias e ngrit në qiell Ernest Mucin

“Do të bëhet transferimi më i shtrenjtë në histori të klubit”, kapiteni i Legias e ngrit në qiell Ernest Mucin

Ndërkombëtare
Ernest Muçi shkëlqen me dy gola në fitoren e Legias

Ernest Muçi shkëlqen me dy gola në fitoren e Legias

Ligat tjera
Shënon supergol në minutën e 100-të, Ernest Muçi kualifikon Legia Varshavën në play–off

Shënon supergol në minutën e 100-të, Ernest Muçi kualifikon Legia Varshavën në play–off

Ligat tjera
Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Muçi: I lumtur që trajneri më aktivizoi dhe që arrita të shënoj

Kombëtarja e Shqipërisë
Muçi ka shënuar gol në fitoren e Legias

Muçi ka shënuar gol në fitoren e Legias

Ligat tjera
Ernest Muçi në shënjestër të Napolit, Legia pret miliona euro

Ernest Muçi në shënjestër të Napolit, Legia pret miliona euro

Serie A
Nga Broja, te Asllani e Kumbulla – Formacioni i Shqipërisë të së ardhmes

Nga Broja, te Asllani e Kumbulla – Formacioni i Shqipërisë të së ardhmes

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja mbërrin në Shqipëri pas humbjes nga Anglia, lista e ekipit pëson ndryshime para Andorrës

Kombëtarja mbërrin në Shqipëri pas humbjes nga Anglia, lista e ekipit pëson ndryshime para Andorrës

Kombëtarja e Shqipërisë