LAJMI I FUNDIT:

Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ernest Muçi ka vazhduar me fortë shumë të mirë me fanellën e Besiktas, ku edhe në ndeshjen ndaj Ankargucu po del të jetë protagonist.

Besiktas po luan në kuadër të javës së 33-të në shtëpi ndaj Ankaragucu, ku Milot Rashica dhe Ernest Muçi e nisën këtë përballje nga minuta e parë.


Ka qenë pikërisht sulmuesi anësor shqiptar, Muçi, që ka hapur ndeshjen me një gol të bukur.

Zhvillohej minuta e 18-të e ndeshjes, kur Muçi mori një pasim nga Gelson Fernandes dhe me të parën goditi për të shënuar për 1-0.

Ky ishte goli i tretë i Muçit me Besiktasin, me të cilët u bashkua në afatin kalimtar dimëror. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Rio Ferdinand tregon haptas lojtarin i cili duhet të largohet nga Manchester United

Premier League
Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Guardiola u ‘rrëmbye’ nga lotët pas fjalëve që Kloppi i tha për të në ditën e fundit në Angli

Premier League
Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn - tani publikohen pamjet

Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn - tani publikohen pamjet

Boks
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Ndërkombëtare
Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Zbulohet mesazhi që Guardiola i ka çuar Rio Ferdinandit pasi fitoi titullin e katërt radhazi

Premier League
Kalo në kategori