LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Turqisë

1201 Artikuj

U largua nga Sevilla, tre klubet ku Ramos mund ta vazhdoj karrierën

U largua nga Sevilla, tre klubet ku Ramos mund ta vazhdoj karrierën

La Liga
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Vedat Muriqi mund ta bëjë transferimin bombastik në Turqi, kërkohet edhe nga klubi që befasoi në La Liga

Vedat Muriqi mund ta bëjë transferimin bombastik në Turqi, kërkohet edhe nga klubi që befasoi në La Liga

Ndërkombëtare
Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Ligat tjera
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Shkumbin Pireva
Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Ndërkombëtare
Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Ndërkombëtare
Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Ligat tjera
“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

Ligat tjera
Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Pesë lojtarët që Mourinho mund të nënshkruajë për të ndërtuar një formacion të përsosur te Fenerbahce

Shkumbin Pireva
Jose Mourinho arrin marrëveshje me klubin e ri, befason me destinacionin

Jose Mourinho arrin marrëveshje me klubin e ri, befason me destinacionin

Ligat tjera
“Feniksi” Rey Manaj – Nga hiri në majë, udhëtimi i mrekullueshëm drejt yjeve të Euro 2024

“Feniksi” Rey Manaj – Nga hiri në majë, udhëtimi i mrekullueshëm drejt yjeve të Euro 2024

Ndërkombëtare
Largimi nga Al-Ittihad është i sigurt, Benzema po përgatitet për rikthimin në Evropë

Largimi nga Al-Ittihad është i sigurt, Benzema po përgatitet për rikthimin në Evropë

Ndërkombëtare
Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Ndërkombëtare
Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Ligat tjera
Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndeshja e fundit sot, Leonardo Bonucci njofton pensionimin nga futbolli

Ndërkombëtare
Manaj i jep lamtumirën Sivassporit pas një sezoni të jashtëzakonshëm, gati hapi i madh në karrierë

Manaj i jep lamtumirën Sivassporit pas një sezoni të jashtëzakonshëm, gati hapi i madh në karrierë

Ndërkombëtare
Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Ligat tjera
“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

Ligat tjera
“Nuk ishte dashuri e ndërsjellët, nuk mendoja të largohesha” – Muja flet për lamtumirën e vështirë me Antwerp

“Nuk ishte dashuri e ndërsjellët, nuk mendoja të largohesha” – Muja flet për lamtumirën e vështirë me Antwerp

Ligat tjera
Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Serie A
Trajneri i Sivassporit tregon se tashmë kanë marrë disa oferta për Rey Manajn

Trajneri i Sivassporit tregon se tashmë kanë marrë disa oferta për Rey Manajn

Ligat tjera
Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ligat tjera
Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Premier League