LAJMI I FUNDIT:

Besiktas

455 Artikuj

Milot Rashica ka gjetur formën optimale, dy gola dhe një asistim para syve të trajnerit të ri të Besiktas 

Milot Rashica ka gjetur formën optimale, dy gola dhe një asistim para syve të trajnerit të ri të Besiktas 

Ligat tjera
Tifozi i Lazios nuk e lëshoi Immobilen, filloi të qante nga largimi i sulmuesit

Tifozi i Lazios nuk e lëshoi Immobilen, filloi të qante nga largimi i sulmuesit

Ligat tjera
Bashkëlojtar me Rashicën dhe Muçin, Immobile transferohet tek Besiktasi

Bashkëlojtar me Rashicën dhe Muçin, Immobile transferohet tek Besiktasi

Ligat tjera
Vedat Muriqi mund ta bëjë transferimin bombastik në Turqi, kërkohet edhe nga klubi që befasoi në La Liga

Vedat Muriqi mund ta bëjë transferimin bombastik në Turqi, kërkohet edhe nga klubi që befasoi në La Liga

Ndërkombëtare
Gjiganti turk interesohet për transferimin e Mirlind Dakut, i kanë bërë ofertë Rubin Kazanit

Gjiganti turk interesohet për transferimin e Mirlind Dakut, i kanë bërë ofertë Rubin Kazanit

Ndërkombëtare
Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Ligat tjera
Konfirmohet ftesa e parë e Sylvinhos për Euro 2024, klubi i njohur jep njoftimin për sulmuesin

Konfirmohet ftesa e parë e Sylvinhos për Euro 2024, klubi i njohur jep njoftimin për sulmuesin

Kombëtarja e Shqipërisë
E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

Serie A
Festojnë Milot Rashica dhe Ernest Muçi, fitojnë Kupën e Turqisë me Besiktasin

Festojnë Milot Rashica dhe Ernest Muçi, fitojnë Kupën e Turqisë me Besiktasin

Ligat tjera
“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

Ligat tjera
Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Serie A
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ligat tjera
Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Premier League
Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Ligat tjera
Paraqitja fenomenale e Milot Rashicës ndaj Rizespor, ndër më të mirët në fushë

Paraqitja fenomenale e Milot Rashicës ndaj Rizespor, ndër më të mirët në fushë

Ligat tjera
Milot Rashica shënon gol të bukur me kokë ndaj Rizespor

Milot Rashica shënon gol të bukur me kokë ndaj Rizespor

Ligat tjera
Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ligat tjera
Milot Rashica dhe Ernest Muçi mbeten pa trajner, Besiktas shkarkon Fernando Santos

Milot Rashica dhe Ernest Muçi mbeten pa trajner, Besiktas shkarkon Fernando Santos

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Rashica dhe Zeqiri në formacionin e javës së 30-të në Superligën e Turqisë

Rashica dhe Zeqiri në formacionin e javës së 30-të në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Muçi flet për dy ndeshjet e muajit mars me Shqipërinë si dhe kalimin te Besiktasi

Muçi flet për dy ndeshjet e muajit mars me Shqipërinë si dhe kalimin te Besiktasi

Kombëtarja e Shqipërisë
Milot Rashicës i anulohet goli nga penalltia në minutën e 100-të, bëri një veprim që rrallë shihet në futboll

Milot Rashicës i anulohet goli nga penalltia në minutën e 100-të, bëri një veprim që rrallë shihet në futboll

Ligat tjera
Milot Rashica asiston, Ernest Muçi shënon – dyshja shqiptare e Besikasit në aksion

Milot Rashica asiston, Ernest Muçi shënon – dyshja shqiptare e Besikasit në aksion

Ligat tjera


mob5