LAJMI I FUNDIT:
Elseid Hysaj

Elseid Hysaj

472 Artikuj

Kush janë pesë lojtarët kuqezi që ishin në Euro 2016 dhe do të jenë dhe në Euro 2024

Kush janë pesë lojtarët kuqezi që ishin në Euro 2016 dhe do të jenë dhe në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Serie A
Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Këta janë dhjetë lojtarët shqiptarë më të paguar në futboll – Muriqi më lartë se Xhaka, befasojnë Hysaj dhe Muçi

Ligat tjera
Vendimi i qeverisë, futbollistët e Kombëtares marrin pasaporta diplomatike

Vendimi i qeverisë, futbollistët e Kombëtares marrin pasaporta diplomatike

Kombëtarja e Shqipërisë
Çunat e Kombëtares në podcastin “Flasim”: Do shkojmë në Gjermani t’i tregojmë botës sa të fortë jemi si skuadër dhe si popull

Çunat e Kombëtares në podcastin “Flasim”: Do shkojmë në Gjermani t’i tregojmë botës sa të fortë jemi si skuadër dhe si popull

Kombëtarja e Shqipërisë
ChatGPT zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Shqipërisë, lë shumë vend për debat

ChatGPT zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Shqipërisë, lë shumë vend për debat

Kombëtarja e Shqipërisë
“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

“Gjermania o mor’ vllazën nuk është si përpara”, festa e futbollistëve kuq e zi vazhdoi edhe në aeroport

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA me reportazh të jashtëzakonshëm për Shqipërinë, trajnerin Sylvinho dhe mbrojtësin Elseid Hysaj

UEFA me reportazh të jashtëzakonshëm për Shqipërinë, trajnerin Sylvinho dhe mbrojtësin Elseid Hysaj

Kombëtarja e Shqipërisë
Finalet e muajit nëntor, Hysaj: Moldavia, skuadër e fortë, duhet ta menaxhojmë mirë

Finalet e muajit nëntor, Hysaj: Moldavia, skuadër e fortë, duhet ta menaxhojmë mirë

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Derbi i javës së Serie A solli spektakël, Lazio mori fitoren e parë kundër kampionit aktual

Derbi i javës së Serie A solli spektakël, Lazio mori fitoren e parë kundër kampionit aktual

Serie A
Muja përballë Barcelonës, Rrahmani do të luajë në Santiago Bernabeu dhe Rrudhani kundër kampionit në fuqi – shtatë shqiptarët që do të luajnë në Ligën e Kampionëve

Muja përballë Barcelonës, Rrahmani do të luajë në Santiago Bernabeu dhe Rrudhani kundër kampionit në fuqi – shtatë shqiptarët që do të luajnë në Ligën e Kampionëve

Romak Zeqiri
Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kapiteni Hysaj vlerëson lojën e Shqipërisë dhe punën e përzgjedhësit Sylvinho

Kombëtarja e Shqipërisë