LAJMI I FUNDIT:

Eduardo Camavinga

157 Artikuj

Fatkeqësia e Camavingas në festën e Real Madridit për titull – Rudiger nuk ndalet së qeshuri

Fatkeqësia e Camavingas në festën e Real Madridit për titull – Rudiger nuk ndalet së qeshuri

La Liga
Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

La Liga
Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

Real Madridi i mbipopulluar në mesfushë – kush qëndron e kush mund të largohet

La Liga
“Ai nuk vrapon shumë, por kur e prek topin e vëren çfarë niveli ka” – Camavinga tregon lojtarin më të mirë me të cilin është përballur

“Ai nuk vrapon shumë, por kur e prek topin e vëren çfarë niveli ka” – Camavinga tregon lojtarin më të mirë me të cilin është përballur

La Liga
Një top klub evropian ka gati ofertën prej 110 milionë euro për Camavingan, zbulohet qëndrimi befasues i Real Madridit

Një top klub evropian ka gati ofertën prej 110 milionë euro për Camavingan, zbulohet qëndrimi befasues i Real Madridit

La Liga
Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Katër yje të Real Madridit rrezikojnë suspendimin për ndeshjen e dytë ndaj Man Cityt

Liga e Kampionëve
Sa serioz është lëndimi i Camavingas

Sa serioz është lëndimi i Camavingas

La Liga
Lajm i rëndë për Real Madridin – Camavinga mori një goditje të fortë dhe kërkoi zëvendësimin

Lajm i rëndë për Real Madridin – Camavinga mori një goditje të fortë dhe kërkoi zëvendësimin

La Liga
Në cilën skuadër kanë luajtur Shaqiri dhe Joselu? Dy yjet e Realit e kanë të vështirë ta qëllojnë klubin anglez

Në cilën skuadër kanë luajtur Shaqiri dhe Joselu? Dy yjet e Realit e kanë të vështirë ta qëllojnë klubin anglez

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
“A e doni të vërtetën”, Camavinga për bisedat me Mbappen për të ardhmen

“A e doni të vërtetën”, Camavinga për bisedat me Mbappen për të ardhmen

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
Ancelotti jep detaje rreth lëndimeve të tre yjeve Vinicius Jr, Rudiger e Camavinga

Ancelotti jep detaje rreth lëndimeve të tre yjeve Vinicius Jr, Rudiger e Camavinga

La Liga
Real Madridi planifikon datën e rikthimit të Camavingas

Real Madridi planifikon datën e rikthimit të Camavingas

La Liga
Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

Carlo Ancelotti do të marr deri në pesë “përforcime” në afatin kalimtar dimëror

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

La Liga
Camavinga futi në ‘grackë’ bashkëlojtarët e Real Madridit – ata mbajtën syze “të ndaluara”, dhe iu desh të fshinin foton në rrjetet sociale

Camavinga futi në ‘grackë’ bashkëlojtarët e Real Madridit – ata mbajtën syze “të ndaluara”, dhe iu desh të fshinin foton në rrjetet sociale

La Liga
Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

La Liga
Camavinga i shpëtoi dëmtimit të rëndë, por do t’i mungojë gjatë Real Madridit

Camavinga i shpëtoi dëmtimit të rëndë, por do t’i mungojë gjatë Real Madridit

Ndërkombëtare
Pësoi lëndim me Francën – zbulohet shuma e majme që FIFA do t’i paguajë Real Madridit për Camavingan

Pësoi lëndim me Francën – zbulohet shuma e majme që FIFA do t’i paguajë Real Madridit për Camavingan

La Liga
Camavinga tashmë ka një diagnozë të parë të lëndimit të tij

Camavinga tashmë ka një diagnozë të parë të lëndimit të tij

Ndërkombëtare
Dembele e rrëzoi keq Camavingan në stërvitjen e Francës, por Ancelotti nuk duhet të shqetësohet

Dembele e rrëzoi keq Camavingan në stërvitjen e Francës, por Ancelotti nuk duhet të shqetësohet

Përfaqësueset