LAJMI I FUNDIT:
Ederson

Ederson

100 Artikuj

Haaland pati prekje të topit më pak se portierët, pamjet tregojnë se Rudiger ishte arsyeja e ‘zhdukjes’ së norvegjezit

Haaland pati prekje të topit më pak se portierët, pamjet tregojnë se Rudiger ishte arsyeja e ‘zhdukjes’ së norvegjezit

Liga e Kampionëve
Momenti kur Ederson u tall me tifozët e Arsenalit pasi Haaland shënoi golin e katërt

Momenti kur Ederson u tall me tifozët e Arsenalit pasi Haaland shënoi golin e katërt

Premier League
Ederson zbulon se Ancelotti do të jetë trajner i Brazilit

Ederson zbulon se Ancelotti do të jetë trajner i Brazilit

Përfaqësueset
Klubi ka miliona, por Ederson i mori një palë çorape hua te Crystal Palace pasi të tij ishin të ngjashme me ekipin vendas

Klubi ka miliona, por Ederson i mori një palë çorape hua te Crystal Palace pasi të tij ishin të ngjashme me ekipin vendas

Premier League
Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Shitjet rekorde ndër vite të Benficas – si i mbushi arkat klubi portugez duke shitur yje te gjigantët evropianë

Ligat tjera
Portieri i Man Cityt, Ederson asiston për golin e bukur të Haalandit ndaj Brightonit

Portieri i Man Cityt, Ederson asiston për golin e bukur të Haalandit ndaj Brightonit

Premier League
Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

La Liga
‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

Ndërkombëtare
Shpjegimi brilant i Benzemas për goditjen e penalltisë me ‘Panenka’ dëshmon se ai është njeriu më i ‘ftohtë’ në botën e futboll

Shpjegimi brilant i Benzemas për goditjen e penalltisë me ‘Panenka’ dëshmon se ai është njeriu më i ‘ftohtë’ në botën e futboll

Shkumbin Pireva
Notat e lojtarëve: Man City 4-3 Real Madrid, spikatin De Bruyne dhe Benzema

Notat e lojtarëve: Man City 4-3 Real Madrid, spikatin De Bruyne dhe Benzema

Liga e Kampionëve
Formacioni i mundshëm i Man Cityt të ‘frikshëm’ me Haalandin si qendërsulmues

Formacioni i mundshëm i Man Cityt të ‘frikshëm’ me Haalandin si qendërsulmues

Premier League
Formacioni më i mirë i javës në Ligës së Kampionëve

Formacioni më i mirë i javës në Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Qetësi absolute, para një presioni të madh nga Diogo Jota – Ederson pushton rrjetet sociale me pasimin e tij

Qetësi absolute, para një presioni të madh nga Diogo Jota – Ederson pushton rrjetet sociale me pasimin e tij

Premier League
Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Laporte vendos rekord të madh në Ligën Premier – lë pas emra si Drogba, Alexander-Arnold dhe Makelele

Premier League
Man City 2-3 Tottenham, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kane, ‘ngelin’ portierët

Man City 2-3 Tottenham, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kane, ‘ngelin’ portierët

Premier League
Ederson u mërzit si i ‘pa punë’ kundër Norwichit, vendosi për një moment të luante në mesfushë

Ederson u mërzit si i ‘pa punë’ kundër Norwichit, vendosi për një moment të luante në mesfushë

Premier League
‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

‘Yachine Trophy’, apo portieri më i mirë – kjo është lista me 10 kandidatët

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: PSG 2-0 Man City, Donnarumma pa konkurrencë

Notat e lojtarëve: PSG 2-0 Man City, Donnarumma pa konkurrencë

Liga e Kampionëve
Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Premier League
Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Premier League
Top 10 portierët më të mirë aktualisht në botë

Top 10 portierët më të mirë aktualisht në botë

Ndërkombëtare
Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Premier League
Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Premier League
Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Përfaqësueset