LAJMI I FUNDIT:

Ebrahim Raisi

33 Artikuj

Iranianët votojnë për zgjedhjen e presidentit të ri

Iranianët votojnë për zgjedhjen e presidentit të ri

Nga Bota
SHBA-ja do të bojkotojë nderimet e OKB-së për liderin e vrarë iranian

SHBA-ja do të bojkotojë nderimet e OKB-së për liderin e vrarë iranian

Nga Bota
Ebrahim Raisi nuk ishte i moderuar, por pas vdekjes së tij Irani do të bëhet edhe më i ashpër

Ebrahim Raisi nuk ishte i moderuar, por pas vdekjes së tij Irani do të bëhet edhe më i ashpër

Lina Khatib
Iranianët dalin në rrugë për t’i dhënë lamtumirën e fundit presidentit Ebrahim Raisi

Iranianët dalin në rrugë për t’i dhënë lamtumirën e fundit presidentit Ebrahim Raisi

Azia
Shtëpia e Bardhë: Presidenti iranian ‘kishte gjak në duart e tij’

Shtëpia e Bardhë: Presidenti iranian ‘kishte gjak në duart e tij’

Nga Bota
Irani shpall pesë ditë zie për presidentin e ndjerë Raisi

Irani shpall pesë ditë zie për presidentin e ndjerë Raisi

Nga Bota
Çfarë dihet për helikopterin nga përplasja e të cilit ndërruan jetë presidenti dhe zyrtarë të lartë iranianë?

Çfarë dihet për helikopterin nga përplasja e të cilit ndërruan jetë presidenti dhe zyrtarë të lartë iranianë?

Nga Bota
Presidenti turk i shpreh ngushëllime popullit iranian për vdekjen e presidentit të tyre

Presidenti turk i shpreh ngushëllime popullit iranian për vdekjen e presidentit të tyre

Nga Bota
Politikanët e BE-së të ndryshëm në mendime sa i përket vdekjes së liderit iranian

Politikanët e BE-së të ndryshëm në mendime sa i përket vdekjes së liderit iranian

Nga Bota
A do të sjellë vdekja e Raisit ndryshime në politikën e Iranit?

A do të sjellë vdekja e Raisit ndryshime në politikën e Iranit?

Nga Bota
Çfarë ndodh në Iran kur një president vdes në detyrë?

Çfarë ndodh në Iran kur një president vdes në detyrë?

Nga Bota
Imazhe që tregojnë se çfarë ka mbetur nga helikopteri i rrëzuar, në të cilin gjendej presidenti iranian

Imazhe që tregojnë se çfarë ka mbetur nga helikopteri i rrëzuar, në të cilin gjendej presidenti iranian

Azia
Momenti kur gazetari i televizionit shtetëror iranian, kumton lajmin për vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi

Momenti kur gazetari i televizionit shtetëror iranian, kumton lajmin për vdekjen e presidentit Ebrahim Raisi

Azia
Irani emëron ministrin e Jashtëm në detyrë

Irani emëron ministrin e Jashtëm në detyrë

Azia
Droni turk kishte lokalizuar mbetjet e helikopterit të rrëzuar të presidentit iranian, pamje nga droni

Droni turk kishte lokalizuar mbetjet e helikopterit të rrëzuar të presidentit iranian, pamje nga droni

Azia
Pamjet që tregojnë transportimin e kufomave pas rrëzimit të helikopterit iranian

Pamjet që tregojnë transportimin e kufomave pas rrëzimit të helikopterit iranian

Azia
Zëvendëspresidenti i Iranit merr postin e presidentit, ka 50 ditë për të organizuar zgjedhjet – kush është Mohammad Mokhber?

Zëvendëspresidenti i Iranit merr postin e presidentit, ka 50 ditë për të organizuar zgjedhjet – kush është Mohammad Mokhber?

Azia
Një zyrtar thotë se Izraeli nuk është i përfshirë në vdekjen e Raisit

Një zyrtar thotë se Izraeli nuk është i përfshirë në vdekjen e Raisit

Azia
Liderët botëror reagojnë ndaj vdekjes së presidentit të Iranit

Liderët botëror reagojnë ndaj vdekjes së presidentit të Iranit

Azia
Kush ishte presidenti iranian Ebrahim Raisi?

Kush ishte presidenti iranian Ebrahim Raisi?

Azia
Vdekja e presidentit iranian, çfarë dihet deri më tani

Vdekja e presidentit iranian, çfarë dihet deri më tani

Azia
Qeveria iraniane shpreh ngushëllime për vdekjen e presidentit Raisi

Qeveria iraniane shpreh ngushëllime për vdekjen e presidentit Raisi

Nga Bota
Konfirmohet se presidenti iranian ka vdekur pas rrëzimit të helikopterit

Konfirmohet se presidenti iranian ka vdekur pas rrëzimit të helikopterit

Nga Bota
Ato që dimë deri tani rreth helikopterit “të rrëzuar” të presidentit të Iranit

Ato që dimë deri tani rreth helikopterit “të rrëzuar” të presidentit të Iranit

Nga Bota


mob5