LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi Jobs – Shoku yt për punë

Telegrafi Jobs – Shoku yt për punë

A jeni në kërkim të platformave që ju ndihmojnë të nisni udhëtimin tuaj profesional?

Nëse po, Telegrafi Jobs ka dëshmuar të jetë një burim i paçmuar në këtë fushë duke ofruar një gamë të gjerë opsione pune në industri dhe sektorë të ndryshëm, duke e bërë më të lehtë për punëkërkuesit të gjejnë mundësi që përputhen me aftësitë dhe interesat e tyre.

Ndërkaq për të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të publikojnë konkurse pune në Telegrafi Jobs mund të përfitojnë nga ZBRITJET që ofrohen në tre pakot: Basic, Pro dhe Premium.

Në mesin e konkurseve të fundit të hapura që mund të gjenden në Telegrafi Jobs janë:

Dvv International


Dija Engineering Sh.p.k.


Sibella’s Beauty


NPL “Gjelber” sh.a.


NPL “Gjelber” sh.a.


NPL “Gjelber” sh.a.


Emona Center Sh.P.K.


2A Group shpk


En Tunning


Renelual Tahiri


Sh.p.k Ylli Bec


ERC Trade


staffiX


“22ING” SH.P.K


HappyKids


Alba Petrol

Nëse jeni duke kërkuar lëvizjen tuaj të radhës në karrierë, Telegrafi Jobs tashmë platformë lider punësimi në Kosovë, është platforma perfekte për të eksploruar. Çdo javë Telegrafi Jobs paraqet një numër të konsiderueshëm të listave të reja të punës dhe njoftimeve.

Zbuloni punën tuaj të ëndrrave tani me Telegrafi Jobs me klikimin e një butoni. 

Për më shumë informacione vizitoni:

Facebook: Telegrafi Jobs 

Instagram: telegrafi.jobs 

Email: jobs@telegrafi.com

Web: jobs.telegrafi.com/

Në trend Ekonomi

Më shumë
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita - Dashuria dhe puna e palodhshme e më shumë se 1500 fermerëve!

Qumështorja Vita
Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub prezenton metodën 4 orë punë të premteve

Creative Hub Kosovo
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Rriten këmbimet tregtare me Shqipërinë, Llugaliu tregon se a ka kontrabandë nga Serbia

Ekonomi
Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Dukagjini Resort – Ky është projekti përrallor 80 milionësh që do ta transformojë këtë pjesë të Shëngjinit

Ekonomi
Kalo në kategori