LAJMI I FUNDIT:

Fito biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë duke blerë internet për udhëtime nga 99esim.com

Fito biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë duke blerë internet për udhëtime nga 99esim.com

Hyni në garë qysh sot për një biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë, mjafton të bleni një eSIM nga 99esim.com.

Loja Shpërblyese ka filluar nga data 4 maj dhe zgjatë deri më 14 Qershor.

Kjo lojë shpërblyese është e thjeshtë – mjafton të bleni një eSIM duke filluar nga 2.49 që mundëson internet ne Shqipëri, e deri të pakot globale që mundësojnë internet në gjithë botën.

Në mënyrë krejt të rastësishme “random” më 15 Qershor shpallet fituesi i Biletës FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë.

Blej tani eSIM nga 99esim.com dhe hyni në garë për të fituar një biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë.

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Evitohet tragjedia në Spanjë, terroristët kishin urdhër të qëllonin futbollistët dhe tifozët e Real Madridit

Evitohet tragjedia në Spanjë, terroristët kishin urdhër të qëllonin futbollistët dhe tifozët e Real Madridit

La Liga
Rekordi i tij u thye nga Nedim Bajrami, flet futbollisti rus Kirichenko: Nuk e prisja nga Shqipëria

Rekordi i tij u thye nga Nedim Bajrami, flet futbollisti rus Kirichenko: Nuk e prisja nga Shqipëria

Ndërkombëtare
Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Southgate tregon pse nuk shkëlqeu Anglia në ndeshjen e parë, ka disa fjalë edhe për Jude Bellingham

Ndërkombëtare
Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë

Përfaqësueset
Capello krahason Calafiorin me legjendën e Realit: Edhe ai njësoj ka ndryshuar pozitën

Capello krahason Calafiorin me legjendën e Realit: Edhe ai njësoj ka ndryshuar pozitën

Ndërkombëtare
Ylli i Barcelonës tronditë me deklaratë: Kam menduar ta lë futbollin

Ylli i Barcelonës tronditë me deklaratë: Kam menduar ta lë futbollin

La Liga
Kalo në kategori