LAJMI I FUNDIT:

Dea Mishel

55 Artikuj

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Yjet
Deamishel ngacmon ndjekësit: Jam në një marrëdhënie me Kristin

Deamishel ngacmon ndjekësit: Jam në një marrëdhënie me Kristin

Yjet
Deamishel: Kur isha në BBVA, prindërit e mi morën kërcënime me jetë për mua

Deamishel: Kur isha në BBVA, prindërit e mi morën kërcënime me jetë për mua

Yjet
Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Deamishel flet për raportin me Amosin pas përfundimit të Big Brother VIP Albania

Yjet
Deamishel largohet e para nga finalja e madhe e Big Brother VIP Albania

Deamishel largohet e para nga finalja e madhe e Big Brother VIP Albania

TV / Film
Emocione të forta në finale, Efi takon babanë dhe Deamishel nënën për herë të parë pas pesë muajsh izolim

Emocione të forta në finale, Efi takon babanë dhe Deamishel nënën për herë të parë pas pesë muajsh izolim

Yjet
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në finalen e madhe të BBVA 2

Yjet
Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

Live Përfundon Big Brother VIP Albania 2 me Luiz Ejllin fitues: Gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Finalistët e Big Brother VIP Albania festuan mbrëmjen e fundit në shtëpinë e famshme

Yjet
Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Disa prej ish-banorëve u rifutën në Big Brother VIP Albania për të festuar natën e beqarisë së Luizit

Yjet
Deamishel përfshihet në një debat të fortë me Luizin: Je i frikshëm, duhet të bësh terapi

Deamishel përfshihet në një debat të fortë me Luizin: Je i frikshëm, duhet të bësh terapi

Yjet
Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Sondazh: Kush do ta fitojë Big Brother VIP Albania 2?

Yjet
Nga 500 deri në 1000 euro biletat për të parë nga afër në studio finalen e Big Brother VIP Albania

Nga 500 deri në 1000 euro biletat për të parë nga afër në studio finalen e Big Brother VIP Albania

TV / Film
Deamishel është fianlistja e tretë e Big Brother VIP Albania 2

Deamishel është fianlistja e tretë e Big Brother VIP Albania 2

TV / Film
Dea dhe Kristi: Luizi nuk e fiton Big Brother VIP Albania 2

Dea dhe Kristi: Luizi nuk e fiton Big Brother VIP Albania 2

Yjet
Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Banorët e Big Brother VIP Albania shndërrohen në personazhe të ndryshme

Yjet
Deamishel pikturon luanin në fytyrën e Luizit

Deamishel pikturon luanin në fytyrën e Luizit

Yjet
Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Luizi nervozohet se i dështoi parashikimi dhe akuzon produksionin, Arbana i ndërhynë dhe ia kujton misionet që vëllai i madh ia kishte dhënë atij

Yjet
“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

“Kutia e Pandorës” – Efi dërgon në burgun e ‘Big Brother’ Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Deamishelin

Yjet
Video e papublikuar – momenti kur Efi Dhedhes ‘kërcënoi’ Deamishelin gjatë spektaklit të kaluar

Video e papublikuar – momenti kur Efi Dhedhes ‘kërcënoi’ Deamishelin gjatë spektaklit të kaluar

Yjet
Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Luizi: Dua të heq sa më shpejt nga shtëpia Bledin dhe Dean, t’i këputen krahët Kristit

Yjet
Luizi thotë se ndihet i rrezikuar nga Kristi dhe Deamishel për çmimin e BBVA: Ata të dy i kam frikë që mund të ma marrin Big Brotherin

Luizi thotë se ndihet i rrezikuar nga Kristi dhe Deamishel për çmimin e BBVA: Ata të dy i kam frikë që mund të ma marrin Big Brotherin

Yjet
“Jeni magjepsur me Luizin” – Dea debaton me Kiarën dhe Efin

“Jeni magjepsur me Luizin” – Dea debaton me Kiarën dhe Efin

Yjet
Deamishel: Sa herë më afrohet Kristi ndiej tension seksual

Deamishel: Sa herë më afrohet Kristi ndiej tension seksual

Yjet