LAJMI I FUNDIT:

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen

Me poza joshëse, Dea Mishel shënon ditëlindjen
(Foto: Instagram/deamichellee)

Finalistja e edicionit të dytë të ‘Big Brother VIP Albania’, Dea Mishel, feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, bukuroshja ka njoftuar se kjo datë, 20 shtator, është ditë feste për të.


Dhe për ta bërë më të bukur për ndjekësit e shumtë në Instagram, ajo i ka publikuar disa fotografi, në poza joshëse.

(Foto: Instagram/deamichellee)

“Duke i bërë të gjitha dëshirat realitet”, është përshkrimi i fotografive.

Deamishel, e mrekullueshme në pozat me bikini
Lexo po ashtu Deamishel, e mrekullueshme në pozat me bikini
(Foto: Instagram/deamichellee)

Dea Mishel, e cila shfaqet e veshur me bikini të zeza pranë një torte, ka mbushur 28 vjet. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/deamichellee)

(Foto: Instagram/deamichellee)

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori