LAJMI I FUNDIT:

Dardha

16 Artikuj

Dietë e lehtë me molla dhe dardha

Dietë e lehtë me molla dhe dardha

Ushqimi dhe Dieta
Rikthehet bora në Dardhë të Korçës, ARRSH: Rruga është e hapur

Rikthehet bora në Dardhë të Korçës, ARRSH: Rruga është e hapur

Shqipëri
Fshati turistik i Dardhës mbulohet nga bora, autoritetet bëjnë thirrje për kujdes në rrugë

Fshati turistik i Dardhës mbulohet nga bora, autoritetet bëjnë thirrje për kujdes në rrugë

Shqipëri
Reportazh nga Dardha: Ndryshe-ndryshe në çdo stinë

Reportazh nga Dardha: Ndryshe-ndryshe në çdo stinë

Cult+
Tri fruta që mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar dhe të ndihmojnë në parandalimin e viruseve

Tri fruta që mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar dhe të ndihmojnë në parandalimin e viruseve

Të njohim produktet
Kjo është ëmbëlsira e preferuar e Angelina Jolie, dhe do të bëhet edhe e juaja

Kjo është ëmbëlsira e preferuar e Angelina Jolie, dhe do të bëhet edhe e juaja

Ëmbëlsirë
Konsumuesit e dardhave, kanë 35 për qind më pak shanse të bëhen obez

Konsumuesit e dardhave, kanë 35 për qind më pak shanse të bëhen obez

Shëndetësi Lajme
Oriz me qumësht, dardha, fëstëk dhe mjaltë

Oriz me qumësht, dardha, fëstëk dhe mjaltë

Desert
IPKO-Stacionet Agrologjike, ofrojnë te dhëna edhe për 18 kultura të reja bujqësore

IPKO-Stacionet Agrologjike, ofrojnë te dhëna edhe për 18 kultura të reja bujqësore

Ipko
Panxhari i kuq dhe dardha bashkë shërojnë pesë sëmundje: Kur përgatiten sipas kësaj recete!

Panxhari i kuq dhe dardha bashkë shërojnë pesë sëmundje: Kur përgatiten sipas kësaj recete!

Mjekësi alternative
Panxhari i kuq dhe dardha bashkë shërojnë pesë sëmundje: Kur përgatiten sipas kësaj recete!

Panxhari i kuq dhe dardha bashkë shërojnë pesë sëmundje: Kur përgatiten sipas kësaj recete!

Nutricion
Dardha, “dhurata e Zotit” kundër sëmundjeve

Dardha, “dhurata e Zotit” kundër sëmundjeve

Të njohim produktet
Ky çaj përmirëson të parët, pastron tërë mbetjet nga veshkat!

Ky çaj përmirëson të parët, pastron tërë mbetjet nga veshkat!

Mjekësi alternative
Brendet botërore të veshjeve solemne vijnë në Prishtinë

Brendet botërore të veshjeve solemne vijnë në Prishtinë

Marketing
Ushqimet që ndihmojnë gratë në procesin e plakjes

Ushqimet që ndihmojnë gratë në procesin e plakjes

Shëndetësi Lajme
Dardha të mbushura me djathë, arra dhe mjaltë

Dardha të mbushura me djathë, arra dhe mjaltë

Nga duart tua