LAJMI I FUNDIT:

Cagliari

431 Artikuj

Jamie Vardy gjendet në Itali, Ranieri nuk e mohon se mund ta marrë te klubi italian

Jamie Vardy gjendet në Itali, Ranieri nuk e mohon se mund ta marrë te klubi italian

Serie A
Milani rikthehet tek fitoret pas tri ndeshjeve, ia shënon pesë gola Cagliarit në ‘San Siro’

Milani rikthehet tek fitoret pas tri ndeshjeve, ia shënon pesë gola Cagliarit në ‘San Siro’

Serie A
Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Serie A
Juventusi i falët një autogoli për të shpëtuar nga humbja ndaj Cagliarit

Juventusi i falët një autogoli për të shpëtuar nga humbja ndaj Cagliarit

Serie A
Interi ndalet në shtëpi nga Cagliari – xhiron tjetër zhvillon derbin

Interi ndalet në shtëpi nga Cagliari – xhiron tjetër zhvillon derbin

Serie A
Roma merr fitore spektakolare në shtëpi ndaj Cagliarit

Roma merr fitore spektakolare në shtëpi ndaj Cagliarit

Serie A
Shtohet numri i skuadrave që e duan Kumbullën, largimi i tij nga Roma është çështje ditësh

Shtohet numri i skuadrave që e duan Kumbullën, largimi i tij nga Roma është çështje ditësh

Serie A
Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Serie A
Milan e nis me këmbë të mbarë vitin 2024, mposht Cagliarin dhe avancon tutje në Kupën e Italisë

Milan e nis me këmbë të mbarë vitin 2024, mposht Cagliarin dhe avancon tutje në Kupën e Italisë

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Mbrojtësit nderojnë Juventusin, tri pikë për pozitën e parë në renditje

Mbrojtësit nderojnë Juventusin, tri pikë për pozitën e parë në renditje

Serie A
Roma merr fitoren e dytë me radhë, fiton si mysafir i Cagliarit

Roma merr fitoren e dytë me radhë, fiton si mysafir i Cagliarit

Serie A
Milani fiton me rikthim ndaj Cagliarit, vazhdon këndelljen pas debaklit në derbi

Milani fiton me rikthim ndaj Cagliarit, vazhdon këndelljen pas debaklit në derbi

Serie A
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Interi fiton me rezultat komod në udhëtim te Cagliari

Interi fiton me rezultat komod në udhëtim te Cagliari

Serie A
Cagliari e riktheu Claudio Ranierin në skuadër pas më shumë se tri dekadash – ai ua siguron rikthimin në Serie A

Cagliari e riktheu Claudio Ranierin në skuadër pas më shumë se tri dekadash – ai ua siguron rikthimin në Serie A

Serie A
Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Serie A
E ardhmja e Nainggolan mes Italisë dhe SHBA-ve

E ardhmja e Nainggolan mes Italisë dhe SHBA-ve

Serie A
Zyrtare: Ranieri nënshkruan për skuadrën e 18-të në karrierën e tij si trajner

Zyrtare: Ranieri nënshkruan për skuadrën e 18-të në karrierën e tij si trajner

Serie A
Pensionohet Asamoah, ish-futbollisti i Juventusit dhe Interit

Pensionohet Asamoah, ish-futbollisti i Juventusit dhe Interit

Ndërkombëtare
Zyrtare: Raoul Bellanova, lojtar i ri i Interit

Zyrtare: Raoul Bellanova, lojtar i ri i Interit

Serie A
Presidenti i Cagliarit në sherr të drejtpërdrejtë televiziv pas rënies në Serie B

Presidenti i Cagliarit në sherr të drejtpërdrejtë televiziv pas rënies në Serie B

Serie A
Dallohet Lautaro: Cagliari 1-3 Inter, notat e lojtarëve

Dallohet Lautaro: Cagliari 1-3 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi nuk gabon ndaj Cagliarit – vazhdon me presion ndaj Milanit

Interi nuk gabon ndaj Cagliarit – vazhdon me presion ndaj Milanit

Serie A