LAJMI I FUNDIT:

Cafu

59 Artikuj

A u vodh Barcelona në El Clasico? Cafu deklarohet shkurt dhe qartë

A u vodh Barcelona në El Clasico? Cafu deklarohet shkurt dhe qartë

La Liga
Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Vila luksoze e legjendarit Cafu del në ankand, ai do ta shesë për gjysmën e çmimit për të shlyer borxhin e tij

Ndërkombëtare
‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Shkumbin Pireva
Cafu u detyrua ta shesë vilën e tij me gjysmë çmimi, shkak borxhet e mëdha

Cafu u detyrua ta shesë vilën e tij me gjysmë çmimi, shkak borxhet e mëdha

Ndërkombëtare
Cafu thotë se Brazili nuk do ta fitojë kurrë Kupën e Botës shkaku i Ligës Premier

Cafu thotë se Brazili nuk do ta fitojë kurrë Kupën e Botës shkaku i Ligës Premier

Premier League
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Cafu vë në pikëpyetje marrëveshjen e Ancelottit me Brazilin

Cafu vë në pikëpyetje marrëveshjen e Ancelottit me Brazilin

Ndërkombëtare
‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

‘Mbreti i ri i tenisit’ zgjedh formacionin e ëndrrave, Alcaraz befason të gjithë me njohuritë rreth futbollit

Sport
Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Ligue 1
Ronaldinho ribashkohet me miqtë e vjetër, kalon ditën duke brohoritur për Messin në fitoren ndaj Kroacisë

Ronaldinho ribashkohet me miqtë e vjetër, kalon ditën duke brohoritur për Messin në fitoren ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Cafu kritikon Southgaten: Nuk e kuptoj pse Alexander-Arnold nuk luan si startues

Cafu kritikon Southgaten: Nuk e kuptoj pse Alexander-Arnold nuk luan si startues

Përfaqësueset
Samuel Eto’o, Tim Cahill dhe Cafu me parashikime të çmendura për Kupën e Botës: Katari e eliminon Anglinë

Samuel Eto’o, Tim Cahill dhe Cafu me parashikime të çmendura për Kupën e Botës: Katari e eliminon Anglinë

Ndërkombëtare
Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Shkumbin Pireva
Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Ndërkombëtare
Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Shkumbin Pireva
Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Shkumbin Pireva
Cafu tregon çfarë i mungon Milanit në garën për titull

Cafu tregon çfarë i mungon Milanit në garën për titull

Serie A
Mbrojtësit anësor të Liverpoolit krahasohen me legjendat e Brazilit, Carlos dhe Cafu

Mbrojtësit anësor të Liverpoolit krahasohen me legjendat e Brazilit, Carlos dhe Cafu

Premier League
Cafu: Milani është favorit në garën për titull në Serie A

Cafu: Milani është favorit në garën për titull në Serie A

Serie A
Cafu: Neymar është teknikisht më i mirë se Messi dhe Ronaldo

Cafu: Neymar është teknikisht më i mirë se Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Ndërkombëtare
Ronaldo votohet si futbollisti më i madh brazilian i të gjitha kohërave përpara Peles – Ronaldinho i treti, Neymar i 11-ti

Ronaldo votohet si futbollisti më i madh brazilian i të gjitha kohërave përpara Peles – Ronaldinho i treti, Neymar i 11-ti

Ndërkombëtare