LAJMI I FUNDIT:

Brazil

573 Artikuj

Shoferja braziliane e Uber, asiston gruan që solli në jetë foshnjën në veturën e saj – pamjet bëhen virale

Shoferja braziliane e Uber, asiston gruan që solli në jetë foshnjën në veturën e saj – pamjet bëhen virale

Interesante
Në Rio De Janeiro vritet kreu i grupit kriminal nga policia, pjesëtarët e tij hakmerren – djegin 35 autobusë e trena

Në Rio De Janeiro vritet kreu i grupit kriminal nga policia, pjesëtarët e tij hakmerren – djegin 35 autobusë e trena

Amerika Latine
Nxënësi brazilian u fut me revole në shkollë, filloi të shtie mbi nxënësit – e qëlloi me plumb në kokë një vajzë

Nxënësi brazilian u fut me revole në shkollë, filloi të shtie mbi nxënësit – e qëlloi me plumb në kokë një vajzë

Amerika Latine
Struktura që lidhte dy ndërtesat shumëkatëshe në Brazil shembet, punonjësit mbeten të varur në kabllot në 150 metra lartësi

Struktura që lidhte dy ndërtesat shumëkatëshe në Brazil shembet, punonjësit mbeten të varur në kabllot në 150 metra lartësi

Amerika Latine
Gjykimin për 400 kg kokainë të ardhur nga Brazil, urdhërarrest ndaj të akuzuarit që mungoi për të dytën herë në gjykatë

Gjykimin për 400 kg kokainë të ardhur nga Brazil, urdhërarrest ndaj të akuzuarit që mungoi për të dytën herë në gjykatë

Drejtësi
Familja e brazilianes së vrarë nga Hamasi kërkoi që të paktën 10 persona të marrin pjesë në varrimin e saj – u shfaqën mijëra izraelitë

Familja e brazilianes së vrarë nga Hamasi kërkoi që të paktën 10 persona të marrin pjesë në varrimin e saj – u shfaqën mijëra izraelitë

Azia
Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian – errësira përfshin gjithçka

Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian – errësira përfshin gjithçka

Interesante
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun Lajme
Rrëzohet aeroplani në Brazil, humbin jetën 14 persona

Rrëzohet aeroplani në Brazil, humbin jetën 14 persona

Amerika Latine
Një qen-dhelpër u zbulua në Brazil – i pari i këtij lloji në botë

Një qen-dhelpër u zbulua në Brazil – i pari i këtij lloji në botë

Interesante
Presidenti brazilian: Nuk do ta arrestojmë Putinin nëse vjen në samitin e G20

Presidenti brazilian: Nuk do ta arrestojmë Putinin nëse vjen në samitin e G20

Amerika Latine
Vajza nga Brazili humbi jetën pasi i ‘mori erë’ specit të djegës

Vajza nga Brazili humbi jetën pasi i ‘mori erë’ specit të djegës

Amerika Latine
Rrëmbeu vajzën 12-vjeçe dhe e futi në çantë për ta dërguar në apartamentin e tij – policia braziliane arreston pedofilin

Rrëmbeu vajzën 12-vjeçe dhe e futi në çantë për ta dërguar në apartamentin e tij – policia braziliane arreston pedofilin

Amerika Latine
Të paktën pesë të vdekur pas shembjes së një ndërtese në Brazil ​

Të paktën pesë të vdekur pas shembjes së një ndërtese në Brazil ​

Amerika Latine
Influencuesja e njohur braziliane vritet para syve të burrit dhe djalit – sulmuesit rrethuan veturën dhe filluan të shtien me armë

Influencuesja e njohur braziliane vritet para syve të burrit dhe djalit – sulmuesit rrethuan veturën dhe filluan të shtien me armë

Amerika Latine