LAJMI I FUNDIT:

Besart Sllamniku

16 Artikuj

Filmi “Adnan Kafazi” jep premierën në ‘Cineplexx’, aktorët flasin për të qeshurat dhe prapaskenat e filmit aksion/komedi

Filmi “Adnan Kafazi” jep premierën në ‘Cineplexx’, aktorët flasin për të qeshurat dhe prapaskenat e filmit aksion/komedi

Butrint Avdyli
Filmi “Adnan Kafazi” në Cineplexx, kasti tregojnë detajet e filmit aksion-komedi që pritet të marrë zemrat e publikut

Filmi “Adnan Kafazi” në Cineplexx, kasti tregojnë detajet e filmit aksion-komedi që pritet të marrë zemrat e publikut

TV / Film
Edona Reshitaj publikon një tjetër video të ëmbël me familjen duke interpretuar hitin e Sting “Englishman In New York”

Edona Reshitaj publikon një tjetër video të ëmbël me familjen duke interpretuar hitin e Sting “Englishman In New York”

Muzikë
Aktorët Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku bëhen prindër për herë të dytë

Aktorët Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku sjellin një version të ri të këngës “St. James Infirmary”

Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku sjellin një version të ri të këngës “St. James Infirmary”

Muzikë
“Burrë dhe gru”, seriali më i ri komik i realizuar në kushte karantine nga Besart Sllamniku dhe Edona Reshitaj

“Burrë dhe gru”, seriali më i ri komik i realizuar në kushte karantine nga Besart Sllamniku dhe Edona Reshitaj

TV / Film
Vjen filmi më i ri nga kinematografia vendore, vazhdim i filmave “Zonjusha” dhe “Diamanti”

Vjen filmi më i ri nga kinematografia vendore, vazhdim i filmave “Zonjusha” dhe “Diamanti”

TV / Film
Besart Sllamniku dhe 20 përgjigjet e tij interesante në pyetjet e bëra nga fansat në Instagramin e Telegrafit

Besart Sllamniku dhe 20 përgjigjet e tij interesante në pyetjet e bëra nga fansat në Instagramin e Telegrafit

Yjet
Gjithçka që duhet të dini rreth filmit “Diamanti”, një krim-komedi me aktorët më të mirë në vend

Gjithçka që duhet të dini rreth filmit “Diamanti”, një krim-komedi me aktorët më të mirë në vend

TV / Film
Aktori Besart Sllamniku i gatshëm t’ju përgjigjet 20 pyetjeve interesante nga fansat në Instagramin e Telegrafit

Aktori Besart Sllamniku i gatshëm t’ju përgjigjet 20 pyetjeve interesante nga fansat në Instagramin e Telegrafit

Yjet
Seriali i famshëm “Hamdiu dhe Shyhretja”: 15 episode të reja sapo dolën

Seriali i famshëm “Hamdiu dhe Shyhretja”: 15 episode të reja sapo dolën

TV / Film
“Hamdiu dhe Shyhretja”, shikoni pesë episodet e fundit të sezonit të dytë

“Hamdiu dhe Shyhretja”, shikoni pesë episodet e fundit të sezonit të dytë

TV / Film
Pesë episode të reja të sezonit të dytë të serialit “Hamdiu dhe Shyhretja”

Pesë episode të reja të sezonit të dytë të serialit “Hamdiu dhe Shyhretja”

TV / Film
A jeni ‘single’? (Video)

A jeni ‘single’? (Video)

TV / Film
Filmi “Zonjusha” do ta ketë edhe pjesën e dytë

Filmi “Zonjusha” do ta ketë edhe pjesën e dytë

TV / Film
Filmi “Zonjusha”, një histori gangsterësh

Filmi “Zonjusha”, një histori gangsterësh

Gazmend Kajtazi