Çifti më i famshëm në Kosovë, Hamdiu dhe Shyhretja, kanë sjellë 15 episodet e reja me tema shumë qesharake.

Siç dihet, ky serial është i bazuar në barsoleta të njohura që kanë të bëjnë me raportin burrë dhe grua.

Edhe në dy sezonet e mëparshme, si dhe në këtë sezon, temat kryesore janë tradhtia, intriga, dashuria, xhelozia, manipulimi – të cilat shfaqen në mënyrë shumë qesharake.

Lajmet për Hamdiu dhe Shyhretja Lajmet për Hamdiu dhe Shyhretja

Episodet e reja, 15 sosh, janë: “Helmi”, “Dosti”, “Shfaleri”, “Veç 3.000 euro”, “Ka hup Shyhretja”, “Pak ma poshtë”, “Las Vegas”, “A ishe martu?”, “Mos ma ndërro temën”, “Motra jem”, “Vdes Hamdiu”, “Dëshira e Shyhretes”, “Seksi oral”, “Qysh t’dush”, M’fol flliqt”.

Risi në këtë sezon janë dy mysafiret speciale, këngëtaret e famshme, Baby G dhe Ana Kabashi.

Seriali “Hamdiu dhe Shyhretja” shfaqet ekskluzivisht vetëm në GjirafaVideo: hamdiushyhretja.gjirafa.com.