LAJMI I FUNDIT:

Bersant Celina

219 Artikuj

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Shkumbin Pireva
Lexuesit e Telegrafit dëshirojnë lojë sulmuese – ky është formacioni i tyre ndaj Armenisë

Lexuesit e Telegrafit dëshirojnë lojë sulmuese – ky është formacioni i tyre ndaj Armenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Risitë dhe rikthimet te Përfaqësuesja e Kosovës

Risitë dhe rikthimet te Përfaqësuesja e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
AIK-u blen përfundimisht kartonin e Bersant Celinës

AIK-u blen përfundimisht kartonin e Bersant Celinës

Ligat tjera
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Ligat tjera
Zyrtare: Bersant Celina bëhet me skuadër te re, kalon te AIK

Zyrtare: Bersant Celina bëhet me skuadër te re, kalon te AIK

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Formacioni më i mirë i Kosovës në histori sipas ChatGPT: Rrahmani, Berisha, Rashica e Muriqi në 11-she

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Bersant Celina kalon te Stoke City

Zyrtare: Bersant Celina kalon te Stoke City

Ligat tjera
Bersant Celina nënshkruan me Stoke Cityn?

Bersant Celina nënshkruan me Stoke Cityn?

Ndërkombëtare
Celina gjen golin e parë në Turqi, shënon dhe i siguron fitoren Kasimpasas

Celina gjen golin e parë në Turqi, shënon dhe i siguron fitoren Kasimpasas

Ndërkombëtare
Celina e konsideron të vështirë ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut

Celina e konsideron të vështirë ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut

Përfaqësuesja e Kosovës
Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Ligat tjera
Kryeziu, Paqarada e Celina tre rikthimet e mëdha te Kosova: Futbollistë që kanë dhënë shumë për Dardanët ndër vite

Kryeziu, Paqarada e Celina tre rikthimet e mëdha te Kosova: Futbollistë që kanë dhënë shumë për Dardanët ndër vite

Romak Zeqiri
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Zyrtare: Celina nënshkruan me Kasimpasan

Zyrtare: Celina nënshkruan me Kasimpasan

Ligat tjera
Stoke City dhe Kasimpasa vihen pas Bersant Celinës

Stoke City dhe Kasimpasa vihen pas Bersant Celinës

Ligat tjera
Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Ndërkombëtare
E përfundoi huazimin te Ipswich për tu rikthyer në Francë, por tani Bersant Celinën e kërkojnë në Championship

E përfundoi huazimin te Ipswich për tu rikthyer në Francë, por tani Bersant Celinën e kërkojnë në Championship

Premier League
Bersant Celina shënon në barazimin e Ipswich Town

Bersant Celina shënon në barazimin e Ipswich Town

Ligat tjera
Alain Giresse publikon listën e Kosovës për miqësoret e marsit – një risi dhe dy mungesa të mëdha

Alain Giresse publikon listën e Kosovës për miqësoret e marsit – një risi dhe dy mungesa të mëdha

Përfaqësuesja e Kosovës
Trajneri i Ipswich, McKenna: Celina do të qëndrojë, ka biseduar e federatën dhe nuk do të shkojë e Kosova

Trajneri i Ipswich, McKenna: Celina do të qëndrojë, ka biseduar e federatën dhe nuk do të shkojë e Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Bersant Celina hap derën e shtëpisë për të larguarit nga Ukraina: Mund të jetojnë për sa kohë të duan, e kemi përjetuar si familje luftën

Bersant Celina hap derën e shtëpisë për të larguarit nga Ukraina: Mund të jetojnë për sa kohë të duan, e kemi përjetuar si familje luftën

Premier League
Bersant Celina shënon gol në fitoren e Ipswich Town

Bersant Celina shënon gol në fitoren e Ipswich Town

Ligat tjera
Celina fiton çmimin për golin e muajit në Ligën e Parë të Anglisë

Celina fiton çmimin për golin e muajit në Ligën e Parë të Anglisë

Ndërkombëtare