LAJMI I FUNDIT:
Bella Hadid

Bella Hadid

356 Artikuj

Info

Isabella Khair Hadid (e lindur më 9 tetor 1996) është modele amerikane.

Në vitin 2016, ajo u votua si “modelja e vitit” nga profesionistët e industrisë për models.com.

Ngjyra e flokëve: pesë nuanca fantastike për verë

Ngjyra e flokëve: pesë nuanca fantastike për verë

Flokë dhe stil
“Ab crack”: Ky është trendi i ri i muskujve të barkut

“Ab crack”: Ky është trendi i ri i muskujve të barkut

Ndërtim i muskujve
Trendi i ri që po pushton rrjetet sociale: SELFIE ME GISHT TE GOJA!

Trendi i ri që po pushton rrjetet sociale: SELFIE ME GISHT TE GOJA!

Trend
E tepron Bella Hadid! Del midis New Yorkut me gjoksin e zbuluar (Foto, +18)

E tepron Bella Hadid! Del midis New Yorkut me gjoksin e zbuluar (Foto, +18)

Yjet
Po flitet për motrën e saj, por Gigi Hadid shpejt tërheq vëmendjen (Foto)

Po flitet për motrën e saj, por Gigi Hadid shpejt tërheq vëmendjen (Foto)

Yjet
Bella, ashtu siç tregon edhe emri i saj (Foto)

Bella, ashtu siç tregon edhe emri i saj (Foto)

Yjet
Gigi dhe Bella Hadid janë të bukura? Shikoni nënën e tyre (Foto)

Gigi dhe Bella Hadid janë të bukura? Shikoni nënën e tyre (Foto)

Yjet
E kopjoi Ritën dhe i doli “zogu” në festivalin e Kanës (Foto)

E kopjoi Ritën dhe i doli “zogu” në festivalin e Kanës (Foto)

Po Flitet
Bella Hadid nuk di të ndalet, shfaqet tunduese në sfilatë (Foto +16)

Bella Hadid nuk di të ndalet, shfaqet tunduese në sfilatë (Foto +16)

Yjet
Bella Hadid kopjon Rita Orën (Foto)

Bella Hadid kopjon Rita Orën (Foto)

Yjet
Bella Hadid shkëlqen, super seksi në plazh (Foto)

Bella Hadid shkëlqen, super seksi në plazh (Foto)

Po Flitet
Bella Hadid shfaqet super seksi për “W Magazine” (Foto)

Bella Hadid shfaqet super seksi për “W Magazine” (Foto)

Po Flitet
Dama, për trup të këtillë duhet patjetër të ushtrohet: Pamja më provokuese e bukuroshes së njohur

Dama, për trup të këtillë duhet patjetër të ushtrohet: Pamja më provokuese e bukuroshes së njohur

Bukuri dhe Kujdes
Modelja më e kërkuar e momentit, i heq të gjitha (Foto, +16)

Modelja më e kërkuar e momentit, i heq të gjitha (Foto, +16)

Yjet
Është ndër modelet më të kërkuara të momentit, mësoni arsyen (Foto)

Është ndër modelet më të kërkuara të momentit, mësoni arsyen (Foto)

Yjet
Teksa ajo po argëtohej, paparacit kanë sjellë imazhe të trupit me bikini (Foto)

Teksa ajo po argëtohej, paparacit kanë sjellë imazhe të trupit me bikini (Foto)

Yjet
Bella dhe trupi i saj me bikini (Foto)

Bella dhe trupi i saj me bikini (Foto)

Yjet
Bella Hadid shpallet “Modelja e Vitit” (Foto)

Bella Hadid shpallet “Modelja e Vitit” (Foto)

Yjet
Këtë bukuroshe nuk do ta njihte askush po të mos ishte kirurgu plastik (Foto)

Këtë bukuroshe nuk do ta njihte askush po të mos ishte kirurgu plastik (Foto)

Po Flitet
Bella Hadid e entuziazmuar, gjoksin në plan të parë (Foto)

Bella Hadid e entuziazmuar, gjoksin në plan të parë (Foto)

Yjet