LAJMI I FUNDIT:

Kylie del nga hija e Kim, tashmë “kërcënon t’ia marrë fronin” (Foto, +16)

Kylie del nga hija e Kim, tashmë “kërcënon t’ia marrë fronin” (Foto, +16)

Me krijimin e imazhit të saj dhe sigurimin e një numri të madh të fansave, Kylie Jenner tashmë ka dalë nga hija e motrave të saj të popullarizuara.

Reklama
Kujdes Kim!
Kujdes Kim!

19-vjeçarja madje ka dëshmuar se mund ta rivalizojë edhe të famshmen Kim Kardashian me asetet që posedon në trupin e saj.

kylie2
Një pozë me shoqet.

Fotografitë e yllit televiziv të realizuara në plazhet e Karaibeve, e shfaqin atë në poza që vënë në pah të pasmet e saj, teksa është e veshur me bikini.

kylie2f
Këtë e bëjnë motrat!

Në pushime, Kylie ishte shoqëruar nga një grup shoqesh, si Bella Hadid e Hailey Baldwin, si edhe nga motra e saj, Kendall.

Motra e quan Kimin ‘prostitutë’ (Foto/Video)
Lexo po ashtu Motra e quan Kimin ‘prostitutë’ (Foto/Video)
Një puthje për të dashurin.
Një puthje për të dashurin.

Me të ishte edhe i dashuri i bukuroshes, reperi Tyga. /Telegrafi/

Shikoni gjoksin e Kyliet dhe mësoni shpjegimin pse është rritur (Foto)
Lexo po ashtu Shikoni gjoksin e Kyliet dhe mësoni shpjegimin pse është rritur (Foto)

kylie2a kylie2b kylie2c kylie3 kylie3a kylie4

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Magazina
Kalo në kategori